Marcel Linskens-Marcel Janssen- Hans Mulder-Frank Drabbels Marcel Derks-Pieter Verhagen Frank Clephas-Nico Versteegen-Berry Oudenhoveil-Davy Moorrees-Eric Jeuken Alouis Martens. "WELKOM THUIS De Pinkstercollecte voor onze "Missionarissen met vacantie" heeft het afgelopen weekend het mooie bedrag bijeengebracht van 718,95- 'n Bewijs dat U hun werk nog altijd waardeert en dat ze weer welkom zijn. Namens onze "Missionarissen met vacantie" hartelijk dank. HOOGMIS EN MAPIA-BBOCESSIE Zondag a.s. 21 mei is de Hoogmis op de gewone tijd: om 10.00 uur. Onder deze Hoogmis zal ons Dames- en Herenzang koor gezamenlijk de meerstemmige Mis van Schubert uitvoeren. Verder zullen we onder deze H.Mis weer de feestelijke mu- ziekklanken horen van onze Harmonie en verder zal Monique de Boer het Ave Maria zingen. Na deze eucharistieviering trekken we met het wonderdadige beeldje van O.L.Vrouw van Oostrum - Behoudenis der Kranken - in processie rond de kerk, opgeluisterd door onze Harmonie, om dan tenslotte in de kerk te sluiten met het Tantum ergo en de zegen. We hopen dat het weer ons mee zal zitten en dat velen aan die processie zullen deelnemen. Als wezoals in de afgelopen week, op 'n gewone avond in de week' 'n ^-00 leden van de L.V.B. kring Venray op bedetocht zien komen naar O.L.Vrouw van Oostrum, dan zou het toch jammer en pijnlijk zijn als de inwoners van Oostrum zelf, verstek lieten gaan bij deze eenmalige Maria-processie in het jaar. Wc hebben in onze tijd heus wel-'n machtige .voor spreekster bij God nodig. UW PASTOOR. b Zaterdag 13*00 u 19o00 u Voor het Bruidspaar Jeuken-Haex (Venray's Gem. Koor) Overl.farn. Sikes-Rutten (Herenkoor) MISDIENAAESBEÏÏETEN Zaterdag 19*00 u. Zondag 8 o 30 u 10o00 u O O O o O O

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 4