het beter voetbalde dan Swolgen» Vorige week reeds werd Swolgcn kampioen en het was aan ons om ze de eerste verlies- punten toe te brengen» Ook ditmaal toonde Oostrum zich kwa voetbal de sterkste maar het leek wel of de bal niet in het doel mocht» Oostrum' legde vaak mooie combinaties op de grasmat en we dachten T. Kessels na een goede voor zet van Jo van Hout te zien scoren, maar de bal rolde slechts tot de doellijno Toen kon een verdediger van Swolgen in grijpen» Toch was het aan T. Kessels te danken dat Oostrum op i-0 kwamtoen een verdediger van Swolgen een kopbal van Tc Kessels wegkop te op het hoofd van een eigen speler-' en zo Oostrum aan de voorsprong hielp» Bo de Kleyn was met een fraai schot dicht bij 2-0, maar ook hem ontbrak het tikkeltje geluk dat Swolgen wel had.» Via een onvoldoende afgeslagen aanval belandde de bal bij een middenveld speler van Swolgen en deze haalde hard uit. De rust ging in met deze 1-1 stando Na de rust werd Oostrum zienderogen ster ker en Swolgen kwam maar zeer sporadisch tot een aanval» Helaas liep Oostrum zichzelf voorbij, want de combinaties vlotten minder en er werd teveel individualistisch gespeeld» Toch ontstonden er kan3on, zchLs de keiharde kopoal van Tc Kessels die net over ging, en de teen die H. Jeucken tekort kwam om een voorzet voor het doel langs nog aan te tikken En zoals zovaak viel het winnende doelpunt niet aan de kant van de aanvallende partij, maar was het uiteindelijk de gelukkigste die won» Uit een hoekschop ontving een vrij staande Swolgen-aanvaller de bal en het was een kleine moeite om de Oostrum-kceper het nakijken te gven0 In de resterende tijd probeerde Oostrum nog van alles, maar het mocht 'niet baten. Evengoed waren er bloemen voor Swolgen, maar wat ons betreft staan wij volgend seizoen in de bloemetjes- ++++++++++++++++++++-H-+H-++ /I

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 11