harmonie, bij zo'n feest hoort fn harmonie en met zon harmonie is t feest volmaakte Daarna was er nog 'n smakelijk en gezellig samenzijn van onderwijzend personeel, schoolbestuur en oudercomité; de familie Janssen van het parochiehuis met bijbehorend personeel was ook deze avond weer in optima forma, eveneens wat er op tafel kwam.» V/at in deze dagen zo geweldig naar voren kwam (althans zo was mijn persoonlijke indruk) was de gezellige, eensgezinde, hartelijke sfeer en samenwerking tussen het team, bestuur en oudercomité» Ik wil eindigen met 'n diep gemeend hartelijk dank aan allen die, op welke manier dan ook, hebben bijgedragen om van dit feestelijk gebeuren fn gebeuren te maken waarvan de Inspecteur van het onderwijs zei: "Dit was af". UW PASTOOR. GEBOREN: I'k weet niet of Tonny en Wilma Kessels - Randenrade 15 - in de maand maart nog 'n bezoekje gebracht hebben aan de Smakt, maar uitgerekend op de 19e maart, op het feest van St. Jozef, werden zij verblijd met een tweede zoontje en Rob kreeg 'n droom van een broertje» Zij verwachter dat hij gaat luisteren naar de naam: BAS» Tonny en Wilma van harte proficiat en heel veel vreugde en geluk met en voor BAS» UW PASTOOR» HET LIJDENSVERHAAL: (Na verteld door de leerlingen van klas 6) - Jezus wandelde met zijn leerlingen rond de tempel. Een van de leerlingen zei: Kijk eens Heer wat een grote stenen, wordt deze tempel echt verwoest? Jezus had eens verteld dat de tempel en de stad Jerusalem verwoest zouden worden. Het zou een verschrikkelijke tijd zijn» Er zouden valse profeten komen die wonderen deden en proberen alle mensen afvallig te maken» Het heelal zou in de war lopen. De zon zou niet meer schijnen, de sterren zouden omlaag vallen. En dan zou Jezus komen. Hij zou oordelen over de mensen en hen in twee groepen verdelen. De rechtvaardigen en de zondaars. De rechtvaardigen zou hij aan de rechterhand - 8 -

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 7