pit.in de aanvallen en het was heel goed aan te zien ko men, dat Merselo nog zou gaan scoren» Dat deed het inder daad en zelfs tweemaal met het bekende resultaat van 2-1 winst voor MerseloAl met al een nederlaag die Oostrum ge heel aan zichzelf te wijten heeft» We moeten deze wedstrijd maar snel vergeten en ons de volgende keer van een betere kant laten zien» - MONTAGNARDS 5 - 00 STRUM 3„ - DUBIEUZE BESLISSINGEN» Gelijk na het beginsignaal zetten de gasten het Oostrums- doel onder hevige druk en hielden dit.gedurende de gehele eerste kj minuten stand» De voor de hand liggende doelpun ten bleven echter uit daar de Oostrum-formatie zich met man en macht verzette en dit niet zonder succes» Op slag van rust moesten wij echter alsnog onze meerdere erkennen in de thuisclub, die al een eerder gevallen doelpunt, op. aanwijzingen van de grensrechter afgekeurd zag en een da verend schot in de beginfase tot tweemaal, toe door doel man Ho Daniels gekeerd zag Een effectvol indraaiende bal verraste zowel verdediger G» Arts, opgesteld bij de eerste X^aalais de keeper, 1-0» Na rust kwam er wat meer even- wicht in het spel en roken de rood-witten hun kans, wat kort daarop zijn vruchten afwierp» Een voorgezette bal was zuiver op maat voor de toesprintende M» Wijnhoven, die daar- oij de gehele defensie achterliet, de keeper zijwaarts uit week en vanaf de cornerlijn beheerst inschoot, 1-1» De vreugde zou echter niet lang duren want nog..in dezelfde minuut scoorde Bergen opnieuw» De linksbuiten die met zijn- techniek drie verdedigers en de keeper bezighield, zag alsnog kans met een overwachte wending de bal voor te leg gen, waardoor een vrijstaande man voor het inkoppen had, 2-1o Het derde doelpunt ontstond eveneens uit een corner waarbij het leder in eerste instantie met de vuist wegge werkt kon v/orden, doch in tweede instantie met een ongekend hard schot het net opzocht, 3-1» Intussen dankbaar profi terend van de opgestoken wind, vormden de verre uittrappen van Bergens-doelman voor grote moeilijkheden in de defen sie» In de laatste minuut kreeg eén van de verdedigers over een dergelijke bal geen controle en trapte oonder het leer door, resultaat 4-1» Een terecht verdiende overwinning voor Montagnards 3 roet als uitblinker hun thuisfluitende scheids rechter die bij moeilijke beslissingen op aanwijzingen van 13

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 12