VANUIT DE KLEUTER-BASISSCHOOL: We staan nu vlak voor de opening van de nieuwe kleuter basisschool, Het programma luidt als volgt: Donderdag 16 maart - Grote feestdag voor alle kinderen, 9 uur HoMis in- de school voor en door de kinderen, daar na inzegening door de zeer eerwaarde heer pastoor J» de Ceuster» Ook de kleuters zullen hierbij gedeeltelijk aan wezig zijne Zij zullen het eerste gedeelte van de H0Mis mee opluisteren waarna ze teruggaan naar de klas om het feest voort te zetten» 10 uur Optreden van Ton Cup (artiest) voor klas 3? 3 en 6o Vanaf die tijd gaan de kleuters en de leer lingen van klas 1 en 2 spelletjes doen in hun klas waar tevens een film wordt vertoond» Op de gewone tijd is dan de school uit, 1 o 30 u o Musical door en voor de kinderen van -klas 3: 3 en 6» De kleuters en de kinderen van. klas 1 en 2 gaan ds.11 genieten van de voorstelling gegeven door Ton Cup» 3 uur Alle kinderen zijn weer terug in hun eigen klas 'waar een traktatie volgt! Deze dag wordt om kwart voor vier afgesloten» De kinderen hebben dan vrij tot maandag 20 maart» Op vrijdag 17 jmaart is er dus geen school voor de kleuters en de kinderen van de basisschool» De kinderen zijn dus niet bij de officiële opening van vrijdag 17 maart aanwezig-» We dachten dat het leuker was voor de kinderen om een heel eigen feestdag te hebben» Zij krijgen dan al1e aandacht en zullen dan ook meer genieten» We verwachten wel veel ouders op de receptie van vrijdag 17 maart tussen half zes en zeven uur» De school staat dan open voor iedereen» U kunt dan op Uw gemak de school bekijken en tevens de versieringen bewonderen waaraan alle kinderen hard gewerkt hebben» Wij hopen dat de opening van onze school een fijn feest' zal worden waar de kinderen nog lang op terug zullen kijken» ^.1 II .IMI Wal I .3

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 6