Iedereen is vanzelfsprekend van harte welkom in deze eucharistieviering en we hopen dan ook heel veel ouders te mogen verwelkomen,, VASTENACTIE 1978! In het begin van de volgende week zullen, zoals- gewoonlijk, kinderen van de basisschool ervoor zorgen dat de bekende zakjes voor de vasten-actie huis aan huis bezorgd worden» Diezelfdeweek - zaterdag 18 maart - zullen wederom leden van. onze carnavalsvereniging de zakjes van de vasten-actie bij II komen ophalen, hetgeen ik ten zeerste op prijs stel» De vasten-actie is de laatste jaren in Oostrum 'n gewel dig succes geweest. We hopen dat, ondanks alle strubbelingen n tussen bisschoppelijke en landelijke vastenactie-comités ook dit jaar alle mensen van Oostrum hun hart wagewijd open zullen zetten voor de misdeelden, voor de armsten onder de armen van de derde wereld. De nood is groot, laat hen in Godsnaam niet in de kou staan, verplaatst U zich even heel diep in hun situatie en dan zult U graag geven. Persoonlijk sta ik achter de bisschoppelijke vasten-actie. Maar de tijd is voorbij (gelukkig) dat de pastoor het al leen voor het zeggen heeft. Daarom zullen dit jaar huis aan huis 2 zakjes voor de vasten-actie afgegeven worden - één waarop staat: bisschoppelijke vastenactie - en één waarop staat: landelijke vastenactie. Zoudt U het dus niet eens zijn met de bisschoppelijke vastenactie, dan is er de mogelijkheid om de landelijke vastenactie te steunen. Zoudt U er graag meer over willen weten, komt dan gerust rn praatje maken, de pastorie staat voor iedereen open. Beste mensen van Oostrum, weest zoals altijd, ook nu weer edelmoedig, helpt medemensen die in de allergrootste nood K verkeren. UW PASTOOR' ATTENTIE Bij geen gehoor op de pastorie, gelieve Geysterseweg 3 te bellen: telefoonnummer 2637. ELEKTRISCHE TREIN. ASSELBERGHSSTRAAT 12. TE KOOP: -

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 5