Leden L.V.B. Het is ons een genoegen U te kunnen uitnodigen voor een wel bijzondere avond» Een der grootste uitgeverijen in ons land, heeft aangeboden een interresante en leerzame avond te komen verzorgen» Wij krijgen informatie over het tot stand komen en gebruik Van naslagwerken» In een tijd waarin zoveel verandert, zullen wij hierover ook meer wil len weten» Dit is weer eens geheel iets anders» Tijdens de pauze staan een paar leuke verrassingen te wachten n.l», een attractieve verloting van: Een fraai uitgevoerde wereldatlas en een grote handwerk- encyclopedie Wij rekenen op een grote opkomst der leden. Tot ziens op donderdagavond 2 maart 1978 in het Parochie huis. Wij beginnen om acht uur» Op deze avond zijn ook de echtgenoten en leden van de L»L»ToB» van harte welkom» Wij nodigen U hierbij uit tot het bijwonen van de studie avond op maandag 13 maart 1973 in de Schouwburg te Venray. Programma: 19<.13 uur: opening 19»30 - Lezing door Pater E». Mesters (Nij- megen) onderwerp: "Gerechtigheid" 20»13 - pauze 20.^-3 - Toneel: "Boerenbedrog" door de Kerkdijkers Venray» Kaarten hiervoor zijn verkrijgbaar bij de voorzitster a ƒ6,--- Op dinsdag 1*f maart houden wij onze jaarlijkse excursie. Deze gaat dit jaar naar de C»H»V» Veghel. Het programma is als volgt: 9-13 uur vertrek Oostrum. 10.30 uur aankomst, koffie 11.00 - dia-serie over Cehave N.V» H.3O - bezoek aan showroom afd. A.B. 12»30 - lunch, aangeboden door Cehave N.V» In de namiddag zal een vertegenwoordiger van de N.C.B. een uiteenzetting geven over "kleine kernen" en "milieu". Einde van het programma 13-00 uur» Kosten:, geen. V/illen diegenen die mee willen gaan zich vóór zondag 12 maart opgeven bij één van de bestuursleden. Het Bestuur.

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 2