in landen, waar. cle geloofsbelaving..Jioiiioeilijjl, worat,, of geleidelijkaan weer tot nieuwe ontplooiing kan komen. Daartoe zal de kapelwagen voor inzameling van kleding en houdbare levensmiddelen staan op Donderdag 26 januari - bij de kerk van: 0930 1100 uur Aan de kapelwagen bevindt zich een brievenbus, voor even tuele geldelijke gaven. f. VOOR EN NAAD LOURDES: Namens de Dames die enige tijd geleden bij U aangeklopt hebben voor fn bijdrage voor de Lourdesbedevaarthartelijk dank voor Uw sympathieke en gulle bijdrage. Het werd ruim duizend gulden, waarmee van de kerkdorpen Oostrum weer de kroon- spande» Dank zij Uw royale bijdrage kunnen dit jaar s weer twee personen van Oostrum gratis mee naar Lourdes. Ongetwijfeld. zullen dit voor hen onvergetelijke dagen worden Maar niet alleen heel hartelijk dank namens onze Dames voor Uw gulle bijdrage, ook heel hartelijk dank aan henzelf Voor de vele tijd die zij met liefde voor dit mooie doel hebben opgeofferd GEBOREN: Op 3 december 1977 werden Ernilio en Helena Moure-Arts Hatendonkstraat 20 - verblijd met hun eerste kindje. Zij kreeg de betekenisvolle naam: CARMEN. Emilio en Helena van harte proficiat en veel vreugde met en voor CARMEN. UW PASTOOR 6 A E NA V A L 1978. Afgelopen zaterdag was het een van de grote dagen in het Carnavalsgebeuren van de Karklingels. Ware het dat wij van Prins Toon I afscheid moesten nemen, doch een groot gebeuren vond hem de eer, voor zijn aftreden de heer Teng F'leurkens te onderscheiden voor de vele verdiensten be wezen voor de gemeenschap Oostrum, ook Mevrouw Fleurkens .werd.niet vergeten bij dit gebeuren te betrekken, en kreeg uit handen van Prins Toon I 'een bloempje aangeboden. Verheugend zij te vermelden, dat de Karklingels voor 1978 als Prins hebben uitgekozen de heer Lep Lenssen als Prins Leo II, daar Prins Leo II een lid is van de carnavals- i.—»- 1^..^ >jc

Oostrum's Weekblad | 1978 | | pagina 8