Voor die leerlingen, die later bij ons orkest mee willen gaan spelen bestaat de mogelijkheid zich via onze vereniging in te laten schrijven* Door de vereniging wordt dan gezorgd voor het instrument en ook de betaling van de kursusgelden (het lagere Ha-Fa tarief) loopt dan via onze vereniging Geïnteresseerden kunnen nadere inlichtingen vragen bij de sekretaris, M.Arts, Geysterseweg 21a, telefoon 3853. Met de ouders van de leerlingen, die dit jaar een instru mentale opleiding genoten via onze vereniging, zal binnen kort weer kontakt worden opgenomen over de eventuele voort zetting van die opleiding ACTIE VLOER PRIESTERKOOR» Het nieuwe gedeelte van onze kerk is ruim kO jaren lang in gebruik en de vloer van het priesterkoor is nog dezelfde als toen, n0l0 een cementvloer. Reeds jarenlang heeft het kerk bestuur er naar gestreefd om hiervan een tegelvloer.te maken, doch immer ontbraken de contanten hiervoor» Het kerkbestuur en de financiële commissie van onze parochie willen thans overgaan tot acties, om de gelden bijeen te krijgeno Zoals reeds eerder is gepubliceerd, was de opbrengst van de verkoop van bidstoelen voor dit doel bestemd» Uit deze op brengst en met binnengekomen giften kan de "actie vloer priesterkoor" worden gestart met ruim 2»000,==» We stellen ons niet voor dat eenzelfde tempo van slagen wordt bereikt als indertijd bij de actie voor het orgel in onze kerkDat is ook niet nodig» Ofschoon - wie weet de zang koren hebben zich n»l» reeds bereid verklaard actie te gaan voeren voor dit doel en bij de actie voor het orgel hebben zij een ruime duit in het zakje gedaan» Te zijner tijd hoort U hiervan uiteraard meer» Met deze publicatie hebben wij het volgende voor» Mogelijk zijn er parochianen die voor het einde van het jaar gelden willen afstaan voor een goed doel teneinde deze, te zamen met andere giften - b»v» de gezinsbijdrage - in min dering te kunnen brengen bij de aangifte inkomstenbelasting 1977 (meer dan 1van het inkomen en minstens 120,=- per jaar)» Voor het overmaken van gelden hebben wij bij de RABO BANK te Oostruin geopend rekening no 0 ih- 00 03 kk? Rok» KERKBESTUUR van Oostrum actie vloer priesterkoor Oostrum Lb Gaarne bevelen wij deze actie bij U aan» Kerkbestuur Oestrus - 6 -

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 6