TENTOONSTELLING Oostrum (Venroy) Gemeenschapshuis Watermolenstraat 1 Van vrijdag I! nov. t/m zondag 13 november. Deze exotische artikelen worden te koop aangeboden. De netto opbrengst is bestemd voor de ontwikkelingslanden. Uit de Phiiippijnen Uit Afrika Uit China De openingstijden zijn: iedere dag van 10-21 uur. Grote en kleine wandborden - schilderijen - beelden - schelpen figuren - meubelen en rietwerken tafels met geknoopte poten - speren met antilopenhuid - messen - ivoren bruggen en beelden - zeldzame beelden uit Tanzanië - oude en nieuwe maskers - grote en kleine ebben houten beelden - verschillende tams-tams - dekenkisten ook ETNOGRAFICA UIT AFRIKA Uit Thailand Grote en kleine tafels - fruit schalen - schilderijen - zwaarden - dolken - messen - grote en kleine olifanten - lamp- en standart. in teakhout, zeldzame beelden en Boeda's. Uit Tibet prachtig smeedwerk. Uit Indonesië Grote beelden en maskers in mahoniehout - ebbenhout en djatihout. T.V. kasten, legkasten in zwart lakwerk - bars - schermen - tafels - bewerkte huiden - staan- en hanglampen - paleislantaarns retabels uit tempels (400 jaar oud) - schotgiazuren vazen - tunjade en juwelenkisten - grote en kleine porseleinen vazen - kommetjes - borden - bamboe schalen - wierookbranden - staanders voor borden - ruim dertig verschillende soorten wierook - ivoren beelden schaakspelen in brons - jade - ebbenhout en ivoor. Oude en nieuwe voorwerpen uit Afrika en Azië. Alles Handwerk. Deze tentoonstelling staat onder verantwoordelijkheid van Stichting Little Phillippines Postbus 68 Bladel Tel. (04977) 3063 Van harte welkom Toegang is gratis. Sleehf-s 3 dagers duurt deze uitzonderlijke derde wereld tentoonstelling. U krijgt er een nooit geziene verzameling kunstvoorwerpen f@ bekijken. -Qxotiócke

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 15