Er zijn maar weinig-dorpen waar je zoiets vindt- Wat misschien niet iedereen weet is dat het gebouw de af gelopen v/eken herhaalde malen doelwit is geweest van ver nielingen- Vlak voor de vakantie zijn nagenoeg alle ruiten aan de zuid en westkant van het gebouw stuk gegooid- In totaal waren maar liefst 72 ruiten gesneuveld- Een schadepost van om en nabij 1-500,==. Het bestuur heeft gemeend om deze zaak niet zelf te moeten uitzoeken en heeft een aangifte gedaan bij de politie, die de zaak op' dit moment in onderzoek heeft. Hoe ernstig de zaak is, blijkt wel uit het feit dat kort nadat alle ruiten vernieuwd waren, van een groot aantal ruiten de stopverf verwijderd werd- Vlak voor de eerste bijeenkomst van de SOOS hebben (waarschijnlijk) jeugdigen opnieuw een ruit ingegooid en hebben zich toegang tot het gebouw verschaft- 's Avonds bleek dat een aantal flessen limonade waren verdwenen. Dit is nog niet alles- Afgelopen zaterdag af zondag zijn opnieuw 8 ruiten inge gooid o Het bestuur ziet zich geplaatst voor een onoverkomelijke taak en zou daarom een dringende oproep willen doen aan alle ouders van de kinderen, om er bij hun kinderen op aan te dringen dit soort vernielingen achterwege te laten. Nu hebben we in Oostrum een trapveldje waarop de'jeugd terecht kan en het zou toch jammer zijn als al dat groen .tot verboden gebied verklaard zou moeten worden, vanwege dit soort vernielingen. Hopelijk zal iedereen in Oostrum ervan overtuigd zijn dat dit gebouw gespaard zal moeten worden en. het be.stuur verwacht dan ook van iedereen al1e medewerking De Peuterspeelzaal is de hele kerrnisweek gesloten, dus van 12 t/rn 16 september. Maandag 19 september starten we weer. BESTUUR EN LEIDSTERS - - - - -- - - - ii 3 PEUTERSPEELZAAL "Tt ROMMELHOEKS"

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 3