- Groenwal bij kerkhof. Dit is geen verhoging maarkeen 8 nu brede aanplanting van gelijke lengte als de bebouwing. Met de Gemeente zal besproken worden deze aanplant door te trekken tot de provinciale weg. - Processie. Van diverse zijden is de opmerking ge komen dat de route erg lang was. Volgend jaar zal een nieuwe route bekeken worden. Trans Cedron zal wel xn de route opgenomen zijn. - .Parkeerplaatsen Mgr. Hanssenstraat^ Dit zal. woensdag 22-6-'77 in de raadsvergadering besproken worden. - De volgende vergadering wordt vastgelegd op o aug. orn 20.30 uur. De besturen van kerk parochiehuis en werkcomité nodigen alle inwoners bij deze uit op de parochievergadering welke zal worden gehouden op donderdag 30 juni a,sB om 8.30 uur 's avonds in het parochiehuis. De financiële verslagen van beide eerste besturen over het jaar 1976 zijn hierna afgedrukt. Ter verge lijking zijn de cijfers van 1975 nogmaals herhaald. De besturen wijzen er nadrukkelijk op, dat dezeversla- genuitsluitend bestemd zijn ter informatie van de in woners van Oostrum en niet mogen worden benut ter pu blicatie naar buiten in welke vorm dan poke. Over de verstrekte cijfers wordtdesgewensttoelichting gegeven op de vergadering. Om alle inwoners van Oostrum van deze parochievergadering in kennis te stellen wordt dit nummer van Oostrum's Weekblad huis-aan-huis bezorgd, dus ook de niet-abon.- nement-houders._ Verdere uitnodigingen worden daarom niet verzonden. Heeft IJ vragen over de financiële verslagen, dan wordt U verzocht, deze uitgave ter vergadering mede te brengen. •De besturen voornoemd. Indien U in de periode van 2k juni t/m 10 juli op het postkantoor vervoegd voor een uitbetaling of afhalen aangetekende stukken s.v.p. legitimatiebewijs meebrengen. 2 - PAROCHIEVERGADERINGO MEDEDELING P.T.Th

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 2