SACRAMENTSPROCESSIE Zondag a.s. - '12-juni - houden we traditiegetrouw onze jaar lijkse Sacramentsprocessie, vooraf gegaan door de Hoogmis van 10 uur die opgeluisterd zal worden door ons Dames- en Herenzangkoor en onze Harmonie., Na de Hoogmis trekken we met het '-'Allerheiligste" en het "Maria-beeldje van Oostrum door het dorp» We plaatsen schijnwerpers op hetgeen we we kelijks (zelfs dagelijks) gedenken:"De Heer is onder ons aanwezig onder brood en wijn". Het is het Nieuwe Verbond tussen God en mensen, een Verbond met bloed gesloten. Dat is een levenszaak. Toen Christus als mens op aarde verbleef, had Hij 1n gewel dige aantrekkingskracht op de mens; overal waar Hij kwam lieten de mensen alles in de steek om te- zijn waar Hij was, de Grote Weldoener. Heeft Hij ook in ch 2e tijd en voor ons nog zo'n aantrekkings kracht? Hij is dezelfde gebleven, weliswaar verborgen in het H.Sacrament, maar nog evenzeer aanwezig. En wij? Kunnen wij het ook nog opbrengen om n paar uurtjes alles te laten voor wat het is, en Hem te volgen op zijn tocht door ons dorp? Vinden wij het nog nodig en belangrijk Hem te betrekken in ons leven? Nodig hebben wij Hem zeker, ieder van onso Of wij ervoor uit durven komen, zal zondag blijken. Laten we ook 'ns iets extra's voor Hem overhebben, als er iemand recht op heeft, is Hij het wel en bovendien... we krijgen het van Hemhonderdvoudig terug. Laat het zondag 1n grootse tocht voor Hem worden, waarin wij Hem eer brengen die Hem toekomt. De processie wordt gesloten met het zingen van het Tantum Ergo en de zegen in de kerk. UW PACTOOR. GEBOREN: Nieuw en verheugend nieuws. Herman en Nelly Janssen-Poels - Kloosterstraat 10 - wérden n.l. 30 mei verblijd met een eerste kindje en zoontje, hetgeen natuurlijk 'n feestelijke sfeer in het gezin bracht; iedere geboorte is immers n wonderlijk gebeuren. Zij noemen hem: EMIL. Herman en Nelly van harte gefeliciteerd met jullie gezonde baby, veel vreugde en 'n gelukkige toekomst met en voor EMIL. UV/ pastoor. 1 - 4 9

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 4