Maar de allergrootste van deze mensen is zonder tv/ijfel Jezus van NazarethDie heeft al zoveel mensen weten te be-geest-eren, dat je bij Hem beter niet kunt spre ken van: een vuur, maar eerder van: een uitslaande brand Als je je verder realiseert wie Jezus voor iemand is, voel je er dan ook iets voor om, samen met ons, in zijn Geest verder te werken? Dat is de vraag waar alles om draait bij het vormsel. Voor kinderen van twaalf jaar is dit een vraag met grot konsekwenties; en voor ieder van ons is het een dage lijkse opgaveo Maar laat ons niet bang zijn, we staan niet alleeno We zijn een deel van de keten» We houden elkaar vast en God is zelf de band die ons bindt» En als een van de leiders van de kerk zal Deken Theunissen a.s. zaterdag, 21 mei, onder.ons aanwezig zijn om ons te bevestigen in het geloof en in het ver trouwen. GEDOKEN: Donderdag 12 mei werden Toon en Maria van de Wijst - Kloosterstraat 20 - verblijd met een tweede kind en Mare heeft nu een zusje. Ze noemen haar: MARIAN. Toon en Maria van harte proficiat en een gelukkige toekomst mét en vóór MARIAN. UW PASTOOR. Om geruchten uit de wereld te helpen, wil ik als oud leider van het jeugdkoor "De Vlasakkers", de ouders en leden duidelijk maken, dat na mijn vertrek destijds, de restitutie van de presentie-gelden is overgemaakt op rekening van de Rabo-bank te Oostrum, t.n.v. het RoK. Kerkbestuur en dat niets van dit geld ooit ge bruikt is voor zaken, anders dan voor het jeugdkoor. Hoogachtend G. Beerkenso sj:

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 3