00STRUM 3 - BRUGHUSIA 2: 1-2 Was de uitslag van de uitwedstrijd Brughusia 2 - Oostrum 3° In de één na laatste wedstrijdzondag jol», zag men zich wederom geplaatst tegenover dit Brughusia met de wetenschap, dat het géén makkie zou worden de twee winstpunten in eigen huis te houdeiio Het pakte echter geheel anders uit dan op papier stonde Een ongekend klasse voetbal der gastheren stelde reeds in de l8de mi nu jut de eindzege zo goed als zeker. Snel, zeker en 'sohuifwerk op maat, via zich overal vrij aanbiedende mensen, en sterk in de afronding leverde in deze 13 minuten liefst 3 doelpunten op» Go Arts nam over na voorbereidend werk van S»Comelissen, speelde zich vrij om daarna beheerst te scoren» Lopen op iedere bal wierp weer vruchten af toen GoArts en de doelverdedigersamen naar de bal springend, met het hoofd het niet klemvaste leder uit hande kopte» Spoedig daarna verscheen wederom G0 Arts alleen voor de keeper om van zijn hattrik..een feit te maken» Voor hot éc-rst deed Brughusia (Broekhuizen) wat serieuses terug en dit niet zonder succes. Een snelle uitval werd tot corner verwerkt waaruit, na later zou blijken, het enige tegendoelpunt viel» Een uithaal deed het leder via onderkant lat achter de doellijn stuiten om daarna weer terug in het veld te springen» (*3-1) De tijd, die de voorbereiding en de afronding vergde waren de enige minuten dat Brughusia wat in de melk te brok kelen hado Alvorens werd afgefloten voor rust verhoogde S.Co melissen de scoren nog tot *f-1. Zeer scherp opge steld ontweek hij een buitenspel val, waarnaar een af stand schot via keepers handen in de touwen verdween. In de tweede periode verwachtte Rood-wit alsnog een tegenoffensief maar met de vierde treffer uit de éérste periode was de weerstand volledig gebroken» Ook in deze fase van de strijd was voor zowel spelers als "vaste" supporters met volle teugen te genieten van het schouw spel. Het aantal scoren bleef echter beperkt tot twee^ stuksS.Comelissen tekende eveneens voor de 3de treffer op een voorzet van JoVerheyen. De door de keeper ver keerd beoordeelde voorzet kwam op maat en Sjaak nad het voor het inkoppen»(3-1In de laatste minuut was het wederom S.Cornelissen, die zich vrij speelde, maar onder uit werd gehaald De eer aan F.v.d. Zande om de eind stand. te bepalen op 6-1, via de toegewezen penalty» - 8 -

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 8