WIELERCLUB OOSTRUM Zondag 8 Mei Grote Wielerrond van Oostrum! 128 renners van start De belangstelling gaat vooral uit naar de amateurs» Grote namen: Stenten, Greijmans WeertMontforts Imteren, Beurskens Haelen, Daan v.Dijk Baarlo en de Brabanders v» Boxtel, Adriaans» Ook hier enkele clubrenners Geurts Vierlingsbeek, de Groot Holthees, Ger Janssen Horst» De veteranen zullen vooraf aan de amateurs hun cours rijden» De grote kanshebber Rutten Den Bosch» Verder 2 club renners de bekende Venrayse gemeente-ambtenaar Frans Verbeek en Toon v» Meyel uit Griendtsveen» De junioren zullen het begin maken aan de wielermiddag Hier enkele renners van T.W.C. Oostrum die voor in het klassement kunnen eindigen» Frank Derkseil Meerlo, Henk Verbeek Venray, Frans v» Essen Griendtsveen» Bewoners aan het parcours worden vriendelijk verzocht na 12.00 u» geen auto's op het parcours te laten staan» A Renners van onze club zijn in training voor een monsterrit naar Parijs dit in 1 dag» Jan Aarts Oostrum, P„ Thielen Oirlo, Geert Weijers Venray de Bruyn Venray. Ze zijn volop in training voor deze lange rit A70 km» De rit zal rond Hemelvaartsdag beginnen,namens de T.W.C. Oostrum veel succes» UITSLAGEN: Swolgense Boys 1 -- Oostrum 1 0-0 Oostrum 2 - Sparta 2 1-2 Sparta 5 - Oostrum 3 1-0 Geysteren C1 - Oostrum C1 0-3 Oostrum wist uitspelend tegen het hooggeklasseerde Swolgense-Boys één punt uit het vuur te slepen» Het nog benodigde puntje om zich definitief veilig te stel len kregen de Oostrummers niet op een presenteerblaadje aangeboden» Gedurende de wedstrijd was het de thuis ploeg die zich veel sterker toonde, maar was niet ge lukkig in de afwerking. Oostrum daarentegen kan nauwelijks gevaarlijk worden en wist zich maar enkele kansjes te scheppen» De thuisploeg was soms dicht bij een treffer echter de Oostrum-verdediging met 3 S0V0 OOSTRUM:

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 5