en van zijn of haar levensgeluk af; en zelf dienen we ook v/eer als eten en drinken voor het levensgeluk van een ander» Zo slijten mensen om elkaar het leven te geven» Dat is wel erg moeilijk voor onze communicantjes en we praten er dus niet over» Maar mensen die in hun leven veel hebben meegemaakt zullen het kunnen be-amen. En zou het ook niet een van de betekenissen van de eucharistie zijn? Een Jezus die zegt: neem van mijn leven maar wat je nodig hebt om zelf te kunnen leven? Laat mij maar dienen als eten en drinken voor jouw le vensgeluk? Dat Jezus zegt dat Hij voor ons eten en drinken wil zijn, brood en wijn, dat is toch niet zo onbegrijpelijk? Wij dienen toch sorns zelf óók voor het levensgeluk van een ander? Of zou dat offer niet ge vraagd v/o rd e 11 UW PASTOOR0 ATTENTIE OUDEES, Enkele vrijwilligers hebben deze week het speeltuintje aan de Broekhuizenstraat weer in goede staat gebrachte Gevraagd wordt aan de ouders van de kinderen die daar gebruik van maken, om togen hen te zeggen, dat zo niets vernielen» Een beetje toezicht van Uw kant en Uw kinderen -kunnen er met veel plezier spelen. Aansluitend op het schrijven dat U heeft ontvangen van L0O0Z0O0 Afdo Venray, willen wij U wijzen op het grote belang van het onderwerp: "Kredietverlening onder staatsgarantie"o Daarom adviseren wij U om op deze vergadering aanwezig te zijn op dinsdag 3 mei a.So om 20o00 uur in Hotel Almonds.» Op maandag 2 mei asis de Centrale Raad in Sittard» Hier zal aanwezig zijn Staatssecretaris Hazekamp» Aanvang: 1^!-o00 uur» Leden die belangstelling hebben kunnen zich melden bij de voorzitter: M. Derks Tel» 17^2» - 3 - LoOoZoOo AFDo 00STRUMc Geachte Leden,

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 5