WERKGROEP ALLEENSTAANDEN VENRAY Tel o 0^-780 - ^-163. ONDERWERP Persbericht dorpsblaad jes/weekblad Met ingang van 7 maart gaat in Venray d^ "Werkgroep" Alleenstaanden" (W0A„Vo) van start met zijn aktivi- teiten. Deze groep wil informatie c-n kontaktmogelijk- heden aanreiken voor mensen die in de Venrayse samen leving "hun draai" niet kunnen vinden. Uit ervaringen van vele hulpverleners en mensen die aktief zijn in de dorpen en wijken is namelijk gebleken dat er in deze regio nogal wat mensen zijn die vrij moeilijk kontakten kunnen leggen met hun medemens of daarin belemmeringen ontmoeteno De werkgroep "alleenstaanden" wil voor deze mensen een steun in de rug zijn, een wegwijzer die hen helpt een plaats te zoeken in de Venrayse samen leving O Dat wil de werkgroep ondermeer bereiken door in samen werking met de Algemene Hulpdienst Venray (telo04780- ^163) informaties te verschaffen aan alleenstaanden over ontspanningsmogelijkheden, sport en spel, verenigingen, hulpverlening en kontaktmogelijkheden Een telefoontje naar de Hulpdienst is voldoende om volledig geïnformeerd te worden over tal van aktivi- teiten die zich in de Venrayse gemeenschap afspelen Bovendien wil de werkgroep "alleenstaanden" elke tweede woensdag van de maand een kontaktbijeenkomst organiseren in het trefcentrum aan de ïïrsulastraatTijdens deze bijeenkomsten kunnen alleenstaanden dorpsgenoten ont moeten en met hen praten over allerlei zaken., Ook zijn op deze avonden medewerkers van de werkgroep aanwezig die de bezoekers van deze bijeenkomsten met raad en daad. willen bijstaan en hen de weg wijzen naar datgene wat zij zoc-kenc De werkgroep alleenstaanden is een werkgroep van de rayoncommissie Venray, het overkoepelende orgaan van de dorps- en wijkradenVenray is een groeiende gemeente met veel aktiviteiten0 Toch is ook de Venrayse samen leving er niet eenvoudiger op geworden. Vele mensen staan alleen en hebben weinig of geen kontakt met anderen. Mensen die zich van elders hier hebben gevestigd, men sen die zoeken naar hulp op een of ander terrein, of mensen die gewoon wat meer kontakt zouden willen hebben De werkgroep alleenstaanden steekt naar hen een helpende hand uit.

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 7