SCHOOLBESTUUR: Vrijdag 11 maart j.l» werd op onze kleuter- en basis school in aanbouw de vlag gehesen ten teken, dat het hoogste punt was bereikt» Vroeger heette dat "richtfeest" In stromende regen dankte voorzitter Hermans van de Stichting Katholiek 0nderwijs Oostrum alle medewerkers aan de bouw voor het vlotte tempo, waarin was gewerkt, waarna hij de vlag in top trok» Door liet zachte weer heeft de Fa» Verhoeven bijna constant kunnen doorwerken met als resultaat, dat men enkele weken op het bouwschema voor ligt» Slecht weer in maart kan er echter .de oorzaak van zijn, dat deze voorsprong voor een gedeelte verloren gaat» Zoals het er echter nu uitziet, komen de scholen op het bepaalde tijdstip, ongeveer half augustus .1.977 klaar» Uiteraard is de aannemer.nu meer afhankelijk van de onderaannemers, doch ons 'bestuur vertrouwt erop, dat ook de onderaannemers vlot opschieten» Door onze bouwcommissie is, in samenspraak met de architect, reeds een keuze gemaakt met betrekking tot de kleuren-van ramen, kozijnen en plafonds;' de soorten en kleuren van tegels en vloerbedekking» Bepaald is, welke zonweringen worden aangebracht; hang- en sluitwerk en armaturen zijn uitgezocht» Binnenkort wordt een keuze gemaakt voor het sanitair, aanrechten, kleitafels, e»d» Binnen zeer korte tijd zullen we ons moeten gaan beraden over de inventaris» Een gedeelte van de inventaris van de oude scholen, zowel basis- als kleuterschool', zai moeten worden over gebracht naar de nieuwe scholen» De' vervanging is nl gebonden aan een tijd van afschrijving» Er is dus nog het een en ander te doen, voordat de scholen kunnen worden betrokken» Als alles volgens sche ma verloopt, v/ordt de oude basisschool direct na het begin van de grote vakantie afgebroken en kan het restant van de nieuwe school worden afgebouwd, zodra de bouw- vakantie voorbij is» Van het verdere verloop zullen wij U op de hoogte houden» STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS. OOSTRUM»

Oostrum's Weekblad | 1977 | | pagina 2