ALLERZIELEN: God laat zijn mensen, deze telkens unieke levens, niet als ééndagsvlinders in het niet verzinken,, Hij laat ons nooit vallen; zelfs in de dood is Hij ons nabij en getrouw0 God wil gebeden zijn. Hij wil dat wij een beroep doen op zijn barmhartigheidChristus is onze grote pleitbezorger bij zijn Vader. Zijn overwinning op zonde en dood staat vast. En dat geeft mij de moed om te bidden en te vertrouwen dat God genadig is,"misschien al geweest is en in ieder geval zal zijn voor onze ge storven dierbaren. Ons bidden is de echo;'. die op hun leven volgt. -• Als God ons thuis brengt, dat zal een droom zijn. De- - schone voleinding. De boodschap van deze dagen verbindt ons als christenen met elkaar. Het is een blijde bood schap voor de diepste vragen die ons bezig houden. God geeft ons een antwoord waar toekomst in zit, waar we mee verder kunnen. GEWELDIG! In een maand tijd brachten de Oostrumse kerkgangers 3300,-- bijeen voor de missie. Voor de missie van zuster Truus Lemmens 1800,en voor de missie van zuster Truus Poels 1500,--. !t Is haast niet te gelo ven, maar ft is de volle waarheid. Geweldig dit thuis front voor onze Oostrumse missionarissen. Heerlijk dit meeleven met onze dorpsgenoten in de missie, hoopvol dit meeleven, dit op de bres staan voor de kerk. Zowel zuster Truus Lemmens als zuster Truus Poels hebben vaak !n keihard leven in hun missiegebied, maar ik weet van hen beiden dat dit meeleven, dit daadwerkelijk mee leven van de Oostrumse mensen voor hen !n flinke rugge steun is en dat zij met grote dankbaarheid en enthousiast weer naar hun missie terugkeren. U hebt hen gelukkig ge maakt, zij zullen op hun beurt, dank zij Uw morele en financiële steun, heel veel anderen gelukkig kunnen maken En ik ben er van overtuigd dat de naam OOSTRUM bij die gehandicapte kinderen en bij de armsten der armen als muziek in de oren zal klinken. Zuster Truus Poels wij wensen U nog prettige laatste vacantiedagen toe, goede reis, veel vreugde en succes in Uw moeilijk maar prach tig werk en tot weerziens in goede gezondheid. U blijft in Oostrum altijd welkom. En als er 1ns moeilijke ogenblikken komen, en die komen er heel zeker in Uw werk, laat dan de gedachte-U helpen, dat er-in Oostrum heel veel vrienden zijn die voor U bidden en meeleven. *Uw Pasroor - 3 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 3