REDAKTIEADRES: Mgr. Hanssenstraat kk 5e Jaargang No 26 RABO-BANK! Nr. 1400.01.751 1 Juli 1976. ALWEER 'N SCHOOLJAAR AFGESLOTEN. Met de toediening van het Ho Vormsel v/erd het schooljaar 1975-1976 volledig afgesloten en tegelijkertijd was dit de laatste vormingsreis van Monseigneur Janssen van dit jaar« Na afloop verbleef hij nog enige tijd op de pastorie en wilde hij toch nog wel even kwijt dat hij de Vormselplech tigheid in Oostrum Tn bijzonder waardig slot had gevonden.. Hij stond ervan te kijken dat ondanks de abnormale hitte zoveel parochianen acte de presence hadden getoond. Vervolgens dat, naar zijn mening, de kinderen bijzonder "goed voorbereid waren op het vormsel. Oostrum v/as de enig ste plaats waar hij werkschriften had gezien over het vorm sel ivaar met veel zorg aan gewerkt was. Ook de boekjes voor de eucharistieviering vond hij keurig. Hij heeft me dan ook gevraagd zijn waardering over te brengen bij het school- personeel. Graag gedaan. Tenslotte wil ik het schoolpersoneel, het schoolbestuur en de oudervereniging hartelijk danken voor alles wat ze in het afgelopen schooljaar voor onze schoolkinderen gedaan hebben. Het vraagt veel werk, het is niet altijd gemakke lijk, maar het is wel 'n bijzonder verdienstelijk en be langrijk werk, want over 'n aantal jaren gaan deze kinderen hun stempel op Oostrum drukken, gaan zij. de toekomst van Oostrum bepalen, en als de ondergrond goed en degelijk mogen we verwachten: 'n hoopvolle toekomst. Allen hartelijk bedankt, 'n ontspannen, gezonde, prettige vakantie, dan kan daarna weer 'n frisse wind door de school waaien.

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 1