Op het moment dat we starten met de kinderen, is er al enorm veel werk gedaan door de commissie jeugdvierdaagse Deze mensen kregen geen bloemen aangeboden, maar zij hebben de grootste bos bloemen verdiendDaarom commissie jeugd- vierdciagse vanai deze plaats onze hartelijke dank voor de perfecte organisatie en het vele werk dat jullie achter de schermen deden0 Teleurstellend was de belangstelling van het personeel van de basisschool, voor dit sportief en feestelijk ge beuren van onze kinderen., Een leid(st)er Jeugdvierdaagsee WIELERCLUB OOSTRUM0 SPQRTREAL ZATERDAG 19 JUNI. Zaterdagmiddag zal de Toer en Wielerclub Gostrum in samenwerking met de Gemeente Venray 'n fietstocht orga niseren» Gaarne heeft !t bestuur voldaan, aan 't verzoek van de Er. Zandbergen, om een tocht uit te zetten over 25 K.M»» Iedereen vanaf 12 jaar kan tegen betaling van 1,= mee fietsen» De tocht gaat over wegen waar weinig verkeer zal zijn. Hopelijk zullen vele Oostrumse mensen zich tussen 13«00 u. - 1^.00 u. zich bij de inschrijvingspost melden» Start en inschrijvingen bij de Hoofdingang St. Servatius» Op 27 juni is te Oploo de grote Peeldorpen tocht afstand 100 K.M. De inschrijvingen a 4,= worden door de Wielerclub betaald. In Augustus en September zullen de clubkampioenschappen worden verreden over 30 K.M. afstand» De bedoeling is dat een gemiddelde wordt gefietst van 23 K.M» per uur» Eindelijk weer wat K»P»J. nieuws. Er is nl. donderdag 17 juni een ledenvergadering. Deze begint om 20.00 uur in het zaaltje Verheyen. Verder wordt het K.P.J. seizoen afgesloten met een feestavond. Dit feest is 2 juli om 20.00 u. in zaaltje Verheyen» Tot ziens» - 6 - Het Bestuur. aje-ajc 9

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 7