het zelf verbouwen» Dit betekent dat er veel vragen leven over de wijze waarop voedingsmiddelen bereid worden en de kwaliteit van de voedingsmiddelen die op de markt gebracht worden. Daarnaast zijn er vragen in de richting van andere soorten voeding, andere verbouwings- en berejdings- wijzen van voedsel enz. Veel mensen willen ook graag kontakt met anderen die in dezelfde richting zoeken, om ideeën en ervaringen uit te wisselen0 Daarom heeft een groep van deze mensen het initiatief genomen om een informatie- en ontmoetingsavond te organi seren voor geinteresseerden in dit soort zaken. Deze avond vindt plaats op Woensdag 7 april a.s. _Aanvang 20.00 uur, in de zaal van de basisschool de oninxhof, Goudsmidstraat 9, Venray (zijstraat van de Langstraat in de wijk Veltum)c Het informatieve deel van de avond bestaat uit een inleiding over biologisch tuinieren, door de heer J. Tielroy, me dewerker van "de Kleine Aarde" te Boxtel. Daarnaast willen we samen met de aanwezigen bekijken of er behoefte is aan verdere aktiviteiten. Hierbij valt te denken.aan: Kursussen over biologisch tuinieren over natuurlijke voeding, over natuurlijke geneeswijzen' enz. De opzet van een verdeelcentrum voor natuurlijke voedingsmiddelen; het samen aanleggen en bewerken van tuinen volgens de biologische methode. Iedereen die belangstelling heeft voor deze avond is van" harte welkom. Mensen die op 7 april verhinderd zijn, maar wel graag op de hoogte willen blijven van verdere plannen, kunnen kontakt opnemen met Michel Thissen, Stationsweg 132, Oostrum. COZOHallo Woensdag 7 april hebben we weer club. Willen jullie dan-een zaklamp meebrengen, we houden dan n.l.een speurtocht. Tot dan! Groetjes, Annelore en Jolanda - 2 - I

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 2