STUURGROEP JEUGDWERKLOOSHEID (STUW) Enige maanden geleden is er door een aantal mensen van plaatselijke en regionale welzijnsinstellingen een stuur groep gevormd, die zich ging toeleggen op de jeugdwerk loosheid O Dit heeft tot gevolg gehad dat in november vorig jaar het STUW-buro ontstaan is. Dit buro heeft als doel: - het organiseren van aktiviteiten overdag waar jongere werklozen hun overvloedige vrije tijd kunnen doorbrengen, zoals ze dat zelf graag willen, en zonder dat dit meteen veel geld kost. - het opzetten van bouwprojekten zoals het bouwen of ver bouwen van gemeenschapshuizen, jongerensociëteiten os ander verenigingsgebouwen door jongere werklozen. - het geven van informatie over mogelijkheden voor jongere werklozen, over allerlei instanties waar je mee te maken- kunt krijgen, kortom over alles wat met jeugdwerkloosheid te maken heeft. Om dit allemaal zo doeltreffend mogelijk te laten verlopen zijn er drie vaste medewerkers aan dit buro verbonden. Voor verdere informatie kunt U terecht bij: Stuurgroep Jeugdwerkloosheid, p/a Bergweg 4, VENRAY Tel. 0^780 (via Regionaal Jeugdcentrum. PERSBERICHT: SPELCIRCUS brengt Venray in beweging. Juist nu het experiment met de sportieve recreatie, die die Venray in beweging moet brengen, steeds meer belang stellenden gaat trekken, begint het einde van de geplande activiteiten in zicht te komen. Nog een paar gezellige be wegingsbijeenkomsten en het experiment in Venray is ten einde. Op zaterdag 17 en zondag 18 januari wordt in de sporthal "de Wetteling" en in de gymnastiekzalen van Oostrum en Ys- selsteyn het "spelcircus" georganiseerd; op 22 januari volgt dan in zaal "den Engel" een speciale bejaardenactivi teit, waarna op 30 januari, eieneens in zaal "In den Engel" - 5 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 5