VOO a SPOEDIG 19 7 6o Daar ons Oostrums Weekblad nagenoeg alle gezinnen van Oostruin bereikt, vil ik graag hiervan gebruik maken om U allen, alle inwoners van Oostrum, oud en jong, groot en klein, en allen die buiten Oostrum wonen maar lid zijn van een of andere Oostrumse vereniging of op de een of andere manier werkzaam zijn voor de gemeenschap van Oostrum, EEN VOORSPOEDIG, GELUKKIG en ZEGENRIJK 1976 toe te wensen. - De tijd vliegt als je ergens graag bent, een jaar is zo voorbij. Toch is er in het afgelopen jaar heel wat gebeurd en gepresteeerd, veel goeds en moois tot stand gebracht door de gemeenschap van Oostrum,' teveel op om te noemen, Met een hart vol dankbaarheid tegenover God en U al len, sluit ik dan ook het jaar 1975 af.* Dankbaar tegenover God dat ik bij IJ met U en onder U mocht zijn, dat Hij mij de vreugde schonk met "Plezier" onder U te mogen werken. Dankbaar tegenover U allen voor Uw gastvrijheid, Uw behulpzaamheid, Uw bereijtwilligheid, Uw goede wil. Uw inzet voor de parochie en voor de gemeenschap van Oostrum. Als ik dan bij de aanvang van het Nieuwe Jaar een wens cp het lijstje bij God mag zetten, dan is nets dat ik me in 19/6 even goed bij U "thuis" mag voelen hals in het afgelopen jaar 1975» Laten wc het niéuwe jaar weer met nieuwe, frisse moéd beginnen, ons een voelen als een grote familie, geza menlijk onze schouders onder het werk zetten, ook al valt het niet altijd mee, ook als is het niet altijd even plezierig en dankbaar werk het is voor de goede zaak en vroeg of laat plukken we er toch de vruchten van Laat 1976 weer een jaar zijn vans allen voor allen. Dan moet 1976 slagen, dan wordt 1976 een heerlijk, goed en gelukkig jaar. een Fijne, Gezellige Nieuwjaarsdag, veel Goed en Moois, veel Vreugde en Geluk in 1 9 7 6. Uw Pastoor.

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 4