diensten met de Kerstdagen. Ook hartelijk dank aan allen die meegewerkt hebben om de kerk met Kerstmis weer een feestelijke aanblik te geven: Kerststal, kerstbomen en kerststukjes, het was allemaal veer keurig verzorgd. Tenslotte hartelijk dank aan hen, die bloemen gebracht hebben voor de kerk. Uw Pastoor. Kerstgeschenk voor onze Oostrumse missiona- rissen.- ^Degenen, die nog iets bij willen dragen voor onze Öostrum- se missionarissen n.l.s zuster Poels, zuster Lemmens en broeder Basten, kunnen dit doen tot en met zondag 11a Nieuwjaar Hiervoor staat in de Maria-kapel een offerblok met opschrift Voor de missionarissen. In de 2de week van januari zullen we het bijeengebrachte bedrag naar hen opsturen als Kerstgeschenk van de Oostrum se gemeenschap.. Ze verdienen het. En ik kan U verzekeren dat ze het ge weldig waarderep, ze zijn ver weg van Oostrum maar leven nog echt met Oostrum mee en in gedachten zijn ze nog dicht bij Oostrum ONS JONGERENKOOR. Degenen, die in de Nachtmis ons Jongerenkoor gehoord heb ben, zullen hot met mij eens zijn dat ook ons Jongerenkoor er zijn mag, en een mooie aanwinst is voor de parochie. Misschien zijn er nog wel jongens en meisjes die bij zich- ^zelf gedacht hebben, bij dat koor zou ik me ook best thuis voelen. Dan kan ik U namens dit jongerenkoor zeggens U bent van harte welkom, graag zelfs meer leden. Als U in teresse in het Jongerenkoor hebt en U beschikt over een behoorlijke stem, wacht dan niet langer maar meld je zo gauw mogelijk aan bij de secretaresse van het jongerenkoor Trudi Bonants, Ooster Thienweg 5. A 3 V i

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 3