00STBUM2- S.V.V. 5 5 - 4s - In het duel tegen S.V.V. 5? dat uit de laatste 6 wedstrijden 11 punten haalden wist Oostrum 2 ondanks het feit dat het 4 weken niet meer gespeeld had, de volle winst te behalen. Van de aftrap af leek Oostrum te gaan scoren, een schot van Herman Jeuken belandde via de keeper voor de voeten van Mary Thijssen* Diens inzet werd echter van de lijn afgehaald door een S.V.V.-verdediger. Daarna bleek al snel dat de S.V.V.-ers van plan wa ren hun overwinningenreeks voort te zetten, In de 10de minuut opende de "Oostrumse" 3«V.V.-links buiten Jan van Hout de scoredoor uit een vrije trap ineens raak te schietenz 0 - 1. Nog geen 10.minuten later was het 0 - 2 toen links achter Jac Linkskens, die het deze middag erg moei lijk had tegen de snelle rechtsbuiten, op snelheid w werd geklopt en de voorzet van deze rechtsbuiten kon door de S.V.V.-spits gemakkelijk achter doelman Jan de Bruin gewerkt worden. In de 40ste minuut leek Oostrum de genadeklap té krij gen, toen S.V.V. - 3 liet aantekenen. Toen werd het de hoogste tijd voor de rood-witten om de bakens te verzetten; eerst was het Marij Thijssen d die raak kopte, en op slag van rust wist Herman Jeuken de achterstand terug te brengen tot 2-3* Na de pauze ging Oostrum 2 meteen in de aanval wat resui teerde in de gelijkmaker in de 55ste minuut door Mary Thijssen, die de 3.V.V.-keeper geen kans liet met een schuiver in de linkerbenedenhoek. De Doodhemden gingen door een wisten zelfs op voorsprong te komen, door een uitstekend doelpunt van Peter v.d. Burgt S.V.V. liet het hier niet bij zitten en de druk op het Oostrum doel werd groter. Ongeveer 20 minuten voor tijd werd Jac.Linskens in het strafschopgebied in het nauw gebracht en in een reflexbe weging maakte hij hands .- PenaltyMet het idee van, die - 8 -

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 10