S.V. 00STRUM. Uitslagen B.V.V. 1 - Oostrum 1 0-0 Oostrum 2 en 3 afgelast Oostrum A. 1 - Leunen A 1 vriendschappelijk 4-0 Oostrum B 1 - Leunen B 2 U-0 5-0 Bekerwedstrijden Oostrum D. 1 - DIS D. 1 5-0 2-0 2-1 0-1 Horst D 1 - Oostrum D 1 Leunen E 1 - Oostrum E 1 Oostrum E 1 Merselo E 1 Op een hard veld eindigde het treffen tussen B.V.V. en Oos trum in een dubbel blanke stand, waarmee vooral de thuis club vrede kon hebben. Gedurende de wedstrijd waren het de rood-witten diespeltechnisch iets meer in hun mars hadden dan hun tegenstanders. Maar het is reeds bekend dat de Oos- trummers zeer moeilijk tot scoren komen, wat ook in.Blitters- wijck weer duidelijk bleek. B.V.V. begon aanvallend en had reeds na 3 minuten bijna succes toen een boogbal over doel man Theo Kessels maar net het doel miste. Oostrum nam daar- na geleeidelijk het initiatief over en zette B.V.V.. onder druk. Een schot van L. Basten scheerde langs de kruising en een kogel van L. Lenssen sprong via ie B.V.V.-goalie weer terug in het veld, echter de Oostrum voorwaartsen kwamen iets te laat om dit. buitenkansje te benuttfh. Ook na de her vatting hadden de Oostrummers het beste van het spel. De thuisploeg daarentegen had het zeer moeilijk tegen de goed sluitende Oostrum-verdediging, die bijna geen kansen weggaf. Vooral de gevaarlijke Henk V/0lters werd volkomen aan banden gelegd. Naar mate de wedstrijd vorderde werd het de verkleu mende toeschouwers, die zich voornamelijk in de kantine op hielden duidelijk dat er deze middag geen treffer te beju belen viel, ofschoon al moest Blitterswijck laatste man Vissers nog eenmaal op de doellijn redding brengen. Zo eindigde dit sportieve treffen wat door scheidsrechter H. Webbers uitstekend werd geleid in de bekende brilstand

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 9