9-n j:-'e,1 aarden 0ostrum Alweer een,paar weken loopt de handwerkmiddag voor onze dames in lokaal van Dijk. Zoals wij de laatste keer in het Oo strums Weekblaadje schreven, menen wij dat de oudere dames, al zijn zij dan ook nog geen 65 jaar, of ook nog jongere als men voor dit werk interesse heeft, van harte welkom zijn0 Zoals IJ weet zijn enkele dames van het Eode Kruis afd Venrayhier ook aanwezig, om eventueel van advies te dienen, wat U wilt gaan maken of welke materialen U wilt verwerken.. kunt zelfs materiaal gratis her beschikking krijgen indien U het gemaakt werkstuk ter beschikking stelt van deze instelling. Een en ander houdt echter niet in dat op deze handwerkmiddag alleen maar voor het Eode Kruis mag werken. U mag geheel zelfstandig uit maken wat wenst te maken en voor wie en kunt ook. zelf uw materiaalkeuze bepalen. Het is de bedoeling van ons bestuur,^dat het voor ieder een prettige middag is, die het nuttige met het aangename kan verenigen. Een en an der neemt niet weg dat wij het wel op prijs stellen indien men hiervoor tijd vrij kan maken, men voor deze instelling werkt, daar het dan zeker voor een goed doel besteed wordt. Verder kunnen wij mededelen dat de cursus gezond ensmakelijk koken begin januari van start gaat. Zij die zich hebben opgegeven ontvangen hierover nadere mede delingen. Ook willen wij er aan herinneren dat wij op 3 december a.s. onze zogenaamde St.Nicolaasmiddag houden. In verband met de goede organisatie, zult een dezer dagen een briefje krijgen thuisbezorgd, waarop kunt in vullen of aan deze middag deelneemt. Een en ander moet ui ei ijk 10 nov. in ons bezit zijn, daar anders een goede organisatie niet mogelijk is. Deelname aan deze middag is voor onze leden kosteloos. Verder houden vrij op woensdag 17 dec. onze kerstviering. Hierover krijgt nog nader bericht. Wij willen er verder nog op attent maken dat elke dins- ag in de gymzaal aangepaste gymnastiek gegeven wordt, zowel voor dames als voor heren. Wij zouden ieder die ge legenheid heeft om zich zo goed mogeljjk fit te houden, aanraden aan deze oefeningen deel te nemen, de kosten zh'n meer gering en de baten grootOpgave hiervoor bij de secretaris Versleijen* De laatste tijd horen wij nog al eens geruchten of hetmo- gelijk zou zijn, enkele mensen bij elkaar te brengen, die - e

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 4