MIVA-KOLLEKTE speciaal bestemd om 32 uit dit bisdom afkom stige missionarissen en 20 eigenlandse krachten te -voorzien van vervoer» Hun werkzaamheden omvatten: het vieren van de Eucharistie; pastorale zorg; vorming van basisgemeenschappen; begeleiding van catechisten en lekehel- pers; de zorg voor het onderwijs; sociaal werk onder de eco nomisch zwakkeren, de plattelandsbevolking; hulp op medisch gebied; vervoer van zieken en hulp op nog veel andere gebie den» Deze missionarissen en eigenlandse krachten rekenen op onze hulp bij de oplossing van hun vervoersproblemen. Er is veel geld voor nodig, maar ze zijn het waard. Uw antwoord nu is het MIVA-antwoord aan hen straks. Gedenk daarom de MIVA-Kollekte in het' komende weekeinde met een royale gift» EEH ZON IE s j Zondag j.l. was in alle opzichten een zon nige dag, voor Oostrum» Hoog aan de hemel de schittering van n heerlijke zon, beneden de schittering van 'n 1300 wande laars, van kleuters tot bejaarden» Vanzelfsprekend' namen ook de scholen van Oostrum deel aan de verschillende wandeltoch ten en - je zou haast zeggen ook vanzelfsprekend - kwamen zij met verschillende eerste prijzen te voorschijn. 'n Hartelijk- proficiat zowel aan het adres van de wandelaars als aan de organisatoren, leiders en leidsters van onze Oos t nam se wandelgroepen die toch maar weer hun vrije zondag op offerden voor onze jeugd, al was het aan hun gezichten niet te zien dat het voor hen een opoffering was» Prachtig S! Op de speelplaats van de basisschool was het een gegons an een bedrijvigheid als op een marktdag» Verschillende kraamp jes met prima koffie, broodjes, worst, ijs, snoep enz» De bedienden achter de kraampjes straalden als de zon, want zij maakten goede zaken voor het goede doel, voor het orgel. Ik las n.l. in het vorige nummer van Oostrum's Weekblad dat de gehele opbrengst van de winst ten bate van het rorgelfonds zou komen» Geweldig - 'n Bijzonder woord van dank aan de winkeliers die deze goede waar voor inkoopsprijs afstonden en eveneens 'n bijzonder woord van dank aan allen die hun vrije zondag ter beschikking stel den en werkten voor het Goede Doel, dit moet toch wel een bijzonder orgel worden, waar men zoveel voor over heeft. Allen hartelijk dank Maar dit was nog niet het einde van.de zondag. Om 20 uur ging de telefoon, er was bericht uit Grathem gekomen: Onze drumband had 'n eerste prijs behaald'- MET PROMOTIE, - 3 -

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 3