Kerkdiensten 0.1.Vrouw-Geboorte parochie Oostrum week van 22 - 29 juni 1975,, Zondag 8.30 uur Tot bijzondere intentie» 10.00 uur Gest.Jrd. Jozef Tielen en Maria Kutten» Maandag 9»00 uur Gest»Jrd» Gertrudis en Petronella Derks» Dinsdag 9-00 uur Antoon Broeren» Woensdag ^»00 uur Gest»Jrd» fam0 Verheijen—Hendrix» Donderdag 9«00 uur Johan Thijssen» 19.00 uur Voor de leerlingen van de 6e klas» Vrijdag 9»00 uur Voor de familie A» Zaterdag 19.00 uur Jan Hulsman, Pierre Jacobs, Martien Moorrees, Jan van den Berg» Brief van de invalide jongen "Gabriël 01a" Dezer dagen ontving ik een brief van Zuster Claverita - U beter bekend als zuster Truus Poels - waarin zij mij schreef U allen hartelijk te bedanken voor de invalidewagen die op 16 mei was aangekomen» Ik geloof dat Truus Poels er even ge lukkig mee was als de invalide jongen Gabriël 01a» Hierbij was ook een brief ingesloten van de invalide jongen zelfo Hier volgt zijn brief» Kupang 20-5-1975. Geachte Weldoeners (sters) voor de eerste keer in mijn leven mag ik een brief schrijven naar Nederland en wel naar Oostrum de geboorteplaats van zuster Claverita» Eerst wil vin het kort mijn levensloop vertellen» Ik ben gebo ren op 22 december 1958 op het eiland Adojjara (Indonisia) Bij mijn geboorte zagen mijn ouders dat ik niet gevormd was als mijn andere broers en zusje» Maar er was niets aan te doen» Ik moest mij in mijn lot schikken en het leven aanvaarden zoals God het voor mij bestemd had» Toen ik 10 jaar was ging ik voor het eerst naar school» Het kostte mij zeer veel wilskracht maar ik wou leren» Toen ik de 6 klassen af had, heb ik vader moeder, broers en zusje verlaten om verder te kunnen stude ren» Hier was bij ons in de kampong geen kans voor. Ik vertrok met een kleine boot naar Kupang. Hier werd ik bijzonder gadegeslagen door Zr,Claverita. Ze zag mij elke dag op mijn handen voort kruipen naar de school en naar de kerk» Ze had erg medelijden met mij en deed daarom alle moeite om voor mij een invalidewagen te krijgen. - 3 -

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 3