S. V. 00STRUM Uitslagen: Oostrum 1 - Melderslo 1 1-2 Wanssum A1 - Oostrum A1 0-0 Venray C1 - Oostrum C1 12-0 Oostrum C2 - Venray C6 3-1 Wanssum D1 - Oostrum D1 1-0 Oostrum E1 - E.W.C. E1 8-0 D.I.S. E2 - Oostrum E2 6-0 Horst D*f - Oostrum D2 0-3 In een matige, laatste competitiewedstrijd wist Melderslo wel de volle winst te behalen, maar door de verrassende nederlaag van kampioen Leunen, tegen degradatie-kandidaat Resia, be- landdC' zij toch op de fatale voor-laatste plaats, die echter theoretisch nog een kansje biedt op behoud, als nummer 2 op de ranglijst Merselo de promotiewedstrijden gunstig afsluit. In de beginfase leek het erop dat Melderslo een gemakkelijke overwinning zou behalen. Reeds na 6 minuten was het J.v.d. Bas die de laconiek ingrijpende Oost rum-verdediging passeerde en dat betekende 0-1 a En toen na 20 minuten broer W. de stand op 0-2 bepaalde, werd de Oostrum-formatie pas wakker geschudo Nu waren het de gastheren die in de aanval gingen en al spoe dig verloren de Merels het middenveld en bleek hoe kwetsbaar hun verdediging was*. Na een schot tegen de lat was het M. Thijssen die kort voor de pauze de stand op 1-2 bracht. Na de hervatting werd het spel er niet beter op. Melderslo trok zich op eigen helft terug en kwam slechts sporadisch aan uitvallen toe, die echter niet zonder gevaar waren. De Oostrummers behielden een licht veldoverwicht en kombi- neerden met vlagen we1 aardig, maar op beslissende momenten lieten ook zij het afweten. Zo eindigde deze zeer sportieve wedstrijd, die weinig hoogte punten opleverde, in een 1-2 overwinning voor Melderslo. Tenslotte namens S.V.Oostrum, aan alle supporters hartelijk dank, die ondanks de soms niet bemoedigende resultaten de Oostrum-formatie »toch trouw bleven. Nogmaals dank en tot het volgende seizoen. TOTO en LOTTO nieuws. Op 11 mei is de laatste toto nr. 19 van dit seizoen*voor de nationale competitie gespeeld. Vanaf 19 juni t/m 3 augustus zal voor de toto gebruik worden gemaakt van de intertoto- wedstrijden. Op 17 augustus wordt de toto hervat met wedstrij den van de nederlandse competitie. - 5 -

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 5