Redaktie adres Mgr«Hanssenstrkk Bank: RABO-bank Oestrum jaargang nrc 13 3 april 1975.. nr« 1^-00.01 c75l Een terugblik op Pasen» De krant wordt steeds duurder en het goede nieuws steeds schaarsere De meeste artikelen zijn in mineurstemming geschre ven en het overige nieuws is meestal: ongelukken, ellende, verdriet, afbraak enz» Daarom is het goed dat we naast de krant nog ons Oostrums weekblad hebben» Dat brengt je in een andere stemming, dan zie je dat er toch nog veel goeds gebeurt, dat er nog veel goede mensen zijn, dat er wordt meegeleefd, de ene activiteit volgt op de andere, men is bezorgd, men is behulpzaam, laat het ook een fn enkele keer tegenvallen, over het algemeen staat men klaar voor elkaarf en dat maakt het juist tot Tn i>d_ea.ile__igeBme>ens_cha.p^ - Laat het zo blijven, ondanks alle pessimistische geluiden van buiten, dan is het goed en aangenaam leven in 0ostrum0 Ik meen dat we ook tevreden mogen zijn over Pasen,, Bemoedigend, zeer bemoedigend, was het grote aantal kerkbe zoekers in de diensten van de Goede Week en heel bijzonder Het zijn er maar weinigen die de kerk niet gevonden hebben met Pasen» Laat ook dit zo blijven, laten we ons als kerk gemeenschap aan elkaar optrekken en 'n steun zijn voor elkaar elkaar inspireren, elkaar vasthouden» Die hulp van boven hebben we allemaal nodigf en als er zijn die dit tot nu toe nog niet gemerkt hebben, dan kunnen ze er zeker van zijn dat ook voor hen vroeg of laat dit ogenblik komt dat ..ze er dringend behoefte aan hebben» Dank zij de spontane en royale medewerking van het school- personeel en de schoolkinderen hadden we Witte Donderdag en Goede vrijdag een sfeervolle middagdienst 1

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 1