4e jaargang nr. 11 20 maart 1975 REDAKTIE adres; Mgr.Hanssenstraat 44. Bank: RABO-bank Oostrum. nr. 1400.01.751. Vereniging van Bejaarden; 00STRUM. Op onze laatst gehouden vergadering hebben we ook gesproken over de verschillende aktiviteiten in het nu lopende jaar en bekeken hoever een en ander financieel mogelijk is. Zoals ieder weet en ondervindt worden de meeste dingen re gelmatig duurder. Ook wij als vereniging ontkomen hier niet aan. Be afdracht aan de diocesanen bond vraagt 80 cent per lid per jaar meer. Hebben we verder de viering van St. Ni- colaas en de kerstviering, zoals we deze het laatste jaar gekend hebben. Niemand wil deze graag missen. Het bestuur "is van mening dat deze, zo mogelijk kosteloos aangeboden moeten worden. - Men heeft daarom besloten de contributie voor het nu lopende jaar te stellen op 12,50 voor alleenstaanden en 20,00 per echtpaar. Wij hopen dat dit voor niemand een bezwaar is aan onze vereniging te blijven meedoen. Werkt daarom al trouw mee aan de inning welke nu binnenkort gebeurt. Namens het Bestuur, de serretaris Weekend-diensten"Huisartsen. Vanaf zaterdagmorgen 8 uur tot zondagavond 2k uur, nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr.Bloemen - Franken - Lankveld - van Tiel: Dr. van Thiel Patersstraat 30 tel.1887» En voor de patiënten van de huisartsen: Pr.Beckers - Oorver - Penners - Vercautereia: Pr. Beckers Julianasingel 11 tel. 3700* Spreekuur voor spoedeisende gevallen by beide doktoren op zaterdag en zondag van 10-11 uur en van 5-6 uur. - 1 - OOSTRUM*

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 1