Nanens de regionale Werkgroep Peuterspeelzalen van Noord-Limburp" Op zaterdag 23 novenber organiseert de Hegionale Werk groep Peuterspeelzalen van Noordelijk Linburg een open dag over het speélzaalwerk, in de Schouwburg te Venray. Er worden dia's en tilnpjes uit de diverse speelzalen getoond on U iets neer van het werk zelf te laten zien. Er zijn stands aanwezig, verzorgd door de Werkgemeenschap kindercentra in Nederland, door de Werkgroep en door de speelzalen. Natuurlijk ontbreken speelgoed, boeken e.d. niet. Behalve peuterboeken vindt u daar ook boeken over de opvoeding bestend voor ouders en leidsters. On 1 uur zijn de poorten voor ouders van peuters en andere belangstellenden open. Ook Uw kinderen kunt U neenemen. Er is n.l. gelegenheid, creatief bezig te zijn, er wordt poppenkast gespeeld en natuurlijk nogen ze spelen net het daarvoor aanwezige speelgoed. Weekend-diensten huisartsen Vanaf zaterdagmorgen 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen vaar voor de patiënten van de huisartsen Dr.Bloemen - dranken - Lankveld en van Tiels DE, v0 Thiel Patersstraat en van de huisartsen? Dr. Bekkers - Oorver - Penners - Vercauteren Dr. Vercauteren Merseloseweg 33 tel.2200. Spreekuur voor spoedeisende gevallen bij beide doktoren op zaterdag en zondag van 10-11 uur en van 5-6 uur. HERENkOQEDinsdag 19 nov.20.00 u. repetitie i.d.kerk. M.BV.0Meer Beweging Voor Ouderen Oostrum. Dinsdag 19 nov. van 4.30-5.30 i.h.parochiehuis KOOKBERICHTEN. Zondag 17 nov. 10 uur herenkoor. 5 O O O t "Tl 1 O O O

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 9