JEUGDVOETBALZaterdag 9 november. Oostrun Dl - Vanssun Dl aanvang 11 uur. Oostrun B2 - Ysselsteyn D2 11 Oostrun El - Venray E2 10 VENEAY 7 - OOSTBUM 3 2-1 Oostrun 3 startte niet bijzonder goed tegen Venray 7? naar het was de thuisclub die onverwachts door een wir war van spelers heen het eerst kon scoren. Dit na pin. 10 -minuten spelen. Oostrun herstelde zich goed, dat re sulteerde in een prachtig doelpunt vanJ.Verheijen, waar de Venrayse keeper kansloos was s 1-1. Na rust was Oostrun zoveel sterker dat het Venrayse tean nauwelijks over het nidden kwan. Kans .en kwamen er genoegnaar de uiteinde lijke af straffer bleef uit. 15 ninuten voor het einde kwan Venray snel uit de defensie9 waardoor de Oostrunse achterhoede wankelde en niste. Venray profiteerde handig 2-15 wat 'tevens de einduitslag bleef. Voor a.s. Zondag zie opstelling. T. Wc C. OQSTRUMo Greeners Kroonwinkelbedrijven gaat wielerclub sponseren Moesten we vorige keer nog nelden dat er besprekingen gevoerd werden net de eigenaar van twee Kroonwinkels in Venray9 de.heer Creeners, over sponsering, thans gaf de heer Creeners toezegging ons meerdere jaren finan cieel te steunen. Sinds een half jaar, kan onze vereniging al beschikken over een volgauto tijdens de trinritten, beschikbaar ge steld door Creeners Kroon Venray. Enkele mensen hebben gevraagd waar deze winkels gevestigd zijn in Venray. Voorzover dat niet bekend mocht zijn willen we dit gaarne nee de lent Hoenderstraat 52 bij Schuttersveld en in het winkelcentrum Veltun. Op 14 november wordt een algemene leden-vergadering ge houden in het clublokaalaanvang 20.00 uur. Naast de normale agendapunten zal van gedachte gewisseld worden over het winterprogramna en overzicht van gegevens welke zijn verkregen via de enquête welke onlangs onder de leden werd gehouden. - 9 -

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 9