Muziekvereniging Harmonie "SÜB -MA-TBIS- EÜTELA" Oostrum. Zondag, 13 oktober werkt de "Eikenhofkapel" mee aan een zondagochtendconcert in de Schouwburg te Venray, samen met het gemengde zangkoor uit Venray. Wij Verwachten Vele muziekliefhebbers en supporters bij dit optreden. Maandag,14 oktober, repetities in het Parochiehuis van 18.45-19.50 uur leerlingen, van 19.30-20.00 uur groepsrepetitie voor de trompetten en pistons, van i9.pO-2O.OO uur klarinetleerlingen bij net orkest. van 20.00-22,00 uur tiet gehele orkest. Woensdag,16 oktober, repetitie van de "Eikenhofkapel" in café Verheyen. Aanvang 20.00 uur. Vrijdag18 oktober, repetitie voor het tamboerkorps in de hal van MUVES0, van 19.30-21.00 uur. Muziekfeest op 19 oktober. Het komend weekend van 19 en 20 oktober zullen ongeveer 80 personen uit Altrich te gast zijn in 0ostrum. Dankzij de welwillende medewerking van de leden van onze harmonie en vele inwoners van Oos Ir urn is het mogelijk geweest voor deze gasten onderdak te vinden. Wij hopen dat het voor allen enkele prettige dagen zullen worden. Wij zijn allen, die onze gasten gastvrijheid willen verlenen, erg er kentelijk. Eet organiserend comité heeft alle moeite ge daan om een zeer gevarieerd programma op te stellen. In het zaterdagavondprogramma zullen naast de "Eiken hofkapel" ook optreden de Musikverein Altrich E.V.; de "Torenkapel" uit Penningen; het Mannenkoor uit Venray en de "Ereunde-Echo" kapel uit Overloon. Dit avondprogramma vindt plaats in de tot"feestzaal" in gerichte tii i nb o uw loods aan de Stationsweg. Naast een buffet met bier en frisdrinken wordt er een wijnbar in gericht met enkele soorten Duitse wijnen. Verder is er een frites-kraam met een sortering warme hapjes. Uiteraard wordt er ook gezorgd voor oen goede verwar ming van de feestzaal. Wij hopen dat veel inwoners van Oostrum deze feestavond zullen bezoeken en van bet geboden programma zullen ge nieten. Er is gezorgd voor een groot aantal zitplaatsen; een mooi programma in een verwarmde ruimte en ook de inwendige mens hoeft niets tekort te komen. - 4 -

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 4