Daar komen de schutters Oostrum 2-America 4. 22-0 Voor de eerste maal in Oostrumse voetbalhistorie behaalde een senioren elftal de score van maar liefst 22 - 0. Oostrum 2 zorgde afgelopen zonda.g voor dit unieke gebeuren. De Oostrum-reserves hebben nu uit 4 wedstrijden een doelsal do van 34-2. America 4 toonde zich dan ook een gewillig "slachtoffer'1 en was bepaald niet onder de indruk van hun monster nederlaag, wat na de wedstrijd in de kantine tijdens het nuttigen van een'glaasje bier alras bleek. Wie de doel»- punten maakte vraagt U We 1, het bleek namelijk een beetje moeilijk om dat allemaal bij te houden. Maar W.Jeuken was met 7 treffers het produktiefstterwijl arbiter Peeters,uit ïïolthees, node een telraam miste. Het is ook geen kleinigheid 22 doelpunten in 90 minuten tijd, wat neer komt op bijna ge middeld 1 doelpunt in 4 minuten. A.s. zondag is Oostrum 2 competitie-vrij, het is dus nog een weekje wachten om de schutters wederom bezig te zien. Maar of het dan weer zal lukken Nou ja, met de helft zijn we ook dik tevreden. Veel succes Oostrum 2 S.V. Oostrum. Oostrum 3» Na een zondag volledige rust achter de rug, begon Oostrum 3 aan de zware uitwedstrijd tegen B.V.V. 3- Hat het zwaar zou worden bleek al snel. Na een half uur gespeeld te hebben, leidde B.V.V. al met 2-0. Toch wist Oostrum-spits voor rust nog tegen te scoren. B.V.V. ma.akte de ruststand op 3-1 In de tweede helft leek het erop dat Oostrum nog terug kon komen, maar het was wederom B.V.V. die in het laatste kwar tier nog tweemaal scoorde. Oostrum bleek veel conditie tekort te komen, dat bleek uit de eindstands 5 - 1 A.s. zondags Tienray 3 - Oostrum 35 zie de opstelling. Veel succes Boortje II. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o - 11 -

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 13