8* Bij de binnengekomen stukken was een kopie van een brief van een bewoner van de Ooster Thienweg betrefxende de loods van de L.L.T.B. E.e.a. is door het dagelijks be stuur met het bestuur van de L.L.T.B.^overlegd en heeft de volle daandacht van deze organisatie. 9„Het dagelijks bestuur deed verslag van de aktiviteiten sinds de vorige vergadering: A.Aan de Gemeente werden brieven gezonden betreffende de overweg in de Mgr.Hanssenstraat en betreffende het be stemmingsplano B.Meegewerkt werd aan het afscheid van Pastoor Thomassen. "cTOver het onderhoud van het speelterrein aan de van Broek hui zenstraatis met de Gemeente overleg geweest, D.Met de verenigingen met jeugd, is een bespreking geweest over een mogelijke samenwerkingsvorm0 E.De voorzittersvergadering is 2 maal bij elkaar geweest. F.10 Maal werd met het dagelijks bestuur vergaderd. ÏÏTOp de parochievergadering werd verslag uitgebracht over het afgelopen jaar. Ho Op het gemeentehuis werd de verhuur en heo onderhoud van de gymzaal besproken. I.Met de werkgroep "Leefbaarheid kleine kernen werd de enquete besproken. J.Met het bestuur van de stichting Parochiehuis, en buuro- Vsrk Venray werd het definitieve rapport betreffende de enquete akkommodatie vraagstukken Oostrum opgesteld. 10. De coördinatie van de financiële alcties in Oostrum zal vanuit het werkkomitee begeleid worden door Br. Huybers en de lieer kleurkeusc II. Op 11 september zal de kommissie betreffende de groen- voorzieningen ronde de "Oude Watermolen", vergaderen. 12. De afgevaardigde van Oostrum naar de Rayonkommissie Venray, zou zich gaarne terugtrekken uit deze kommissie wegens drukke werkzaamheden. Een van de leden van werkkomitee heeft delegatie naar de Rayonkommissie m be raad genomen. 13. Voor de volgende vergadering zal ook Pastoor Thomassen worden uitgenodigd om -ook in het werkkomitee afscheid van hem te nemen.

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 7