Verheven, AFWEZIG .MET ËENKÏSGEVING Mevr.Coopmans, Dhr.G.MuldersDhr.J.Raedts, en Dhr. en Dhr. H.Péters. 10 Opening door de voorzitterwelke naast 8 leden van het Werkcomité ook Mej oV.Deynum en 4 belangstellenden wel kom heette. 2c De notulen van de vergadering d.d. 6-2-74 werden be houdens punt 6, 3de regel goedgekeurd; de 3de regel aan te vullen met "1 uit Leunen". 3« De kommissie voor de heruitgave van Oostrumse wegwijzer zal binnenkort starten met de voorbereidingen. 4. Van de Gemeente is de subsidie over het jaar 1972 ont vangen. Door de Gemeente is verzocht de kasstukken van 1973 te overleggen. 5. Omdat de bouw van het gymnastieklokaal binnenkort van start zal gaan moet een nieuwe plaats voor het kermis terrein gekozen worden. 6. Op de brief, genoemd in punt 3? van de notulen d.d. 6-2-74 is van de Gemeente nog geen antwoord ontvangen. 7o Eet straatnamenplan zoals dit is voorgesteld door de straatnamenkoimnissie in samenwerking met Dhr.Willemsen, is door de Gemeente goedgekeurd. 8o In de eerstvolgende Gemeenteraadsvergadering zal de kredietaanvrage voor de te bouwen gymzaal aan de orde komen. Als e.e.a. volgens plan verloopt zal Oostrum vanaf september de beschikking hebben "over een gymzaal 9. In T73 is een enquete gehouden onder de naam "Enquete gemeenschapshuizen"; hieraan hebben deelgenomen, de besturen en houders van zalen en ruimten, welke ten al gemene nutte gebruikt worden, en verder de gebruikers van deze ruimten, c.q. de besturen van de verenigingen, stichtingen e.d. Het voorlopige rapport werd in het kort toegelicht door MejVoDeynum, welke uit de enquete deze gegevens heeft gegroepeerd/Afgesproken werd dat op de voorzitters-ver gadering van 6 Mei een datum zal worden vastgesteld, wanneer deze gegevens verder besproken zullen worden. 10. N.a.v.het artikel in het Oostrums Weekblad over de Leiderssituatie bij A.D.O.R. kwam toch weer de vraag naar voren van de "Jeugdraad"(wel of niet nieuw leven in blazen)

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 5