Redaktie-adres t Wanssumseweg 4a 3e Jaargang Nr.12 22 maart 1974* BANKs RABO-BANK 003TRUM Nr. 1400-01-751 Mededeling van Jeugdver. A.B.O.R.s Be navolgende brief werd d.d. 18 maart uitgereikt aan de aanwezige leden van ABOR. Oostrum, 18 maart f74 Aan de ouders van de leden van de jeugdvereniging A.B.O.R., Tijdens de laatste vergadering .dd. 11 maart j.l. van bestuur el leiders hebben wij enkele besluiten moeten nemen aan gaande de jeugdvereniging A.B.O.R. Zoals TJ de laatste maand gemerkt zult hebben, hebben wij de jeugd de afgelopen weken een paar maal naar huis moeten sturen omdat er geen leiders beschikbaar waren. Be reden hiervan is dat wij momenteel te weinig leiders hebben, om de vereniging constant en op een verantwoorde manier te laten voortbestaan. Be jeugdvereniging A.B.O.R. bestaat nu 6 jaar; in deze afge lopen 6 jaar hebben wij met een vast team kunnen werken aan dit jeugdwerk. Sinds korte tijd hebben wij echter te kampen met een tekort aan leiders omdat enkelen elders zijn gaan wonen en anderen door drukke werkzaamheden niet meer in de gelegenheid zijn om zich aktief in te kunnen zetten. Wij zitten momenteel met een minimale bezetting, zodat als er een leider ziek is, hetgeen de laatsteweken het geval is ge weest wij de jongens naar huis moeten sturen. Wij hebben echter herhaaldelijk geprobeerd via adverte ities in het "Oostrumse Weekblad" enkele geïnteresseerde i hiervoor aan te trekken waarop wij echter geen enkele reak ie hebben gekregen

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 1