dere akte. slapen met laken over wat langzaam. Hier zijn nogalveelroepingen. Vroeger was het anders om maar nu hopen wij dat over enkele jaren wil onze taak over kunnen dragen aan de zusters van Timor zelf hu zijn de allermeeste nog aan het studeren voor een of anl Het is hier erg warm zo dat we het hele jaar door de ramen en deuren open en niets of alleen een le heen. Dus wie van jullie ooit in de missie wil werken moet goed tegen de hitte kunnen hoor. Het is hier een mooi werk maar het vraagt ook de nodige offers hoor. Maar we zijn hier immers gekomen voor de ande ren en niet voor ons zelf. Ik voor mij vind het ideaal om anderen gelukkig te maken en dat kan me alleen door je zelf te vergeten om wille van de anderen. Hij de Verlosser van de mensen is ons daarin voor gegaan .en wij willen proheren Hem een beetje na te volgen. Wij mogen zijn werk voortzet ten maar daarvoor is gebed nodig. Lieve Jeugd van Oostrum daarom kom ik op de eerte plaats jullie vragen om te leren jezelf weg te geven voor een ander, waar dan ook, thuis of m den vreemde. Dit maakt de mens gelukkig; de rest is maar bijzaak. Het mooie ideaal van de Jeugd en de blijde toekomst ligt in jullie handen. Maakt er van wat je maar kunt. Uogmaals lieve allemaal het is te veel om ieder afzonder lijk op te noemen heel veel dank voor de lieve wensen en gebed. Ik hoop nog eens meer van jullie te horen. Doe ook veel groeten aan de Hoofdleidster en alle leden van de club - Ik blijf voor jullie bidden en offeren opdat de Jeugd van Oootrum een blijde toekomst tegemoet moge gaan. Moge de Lieve Vrouw van Oostrum jullie allen beschermen voor de grote gevaren die heel de mensheid omringt. Met heel veel hartelijke groeten en veel liefs van je dorpsgenoot TRUUS POELS, Zr. Claverita. - BC.S.N.A. - ..Ier gelegenheid van ons behaalde kampioenschap van de V -fïïouden wij E op ZATERDAG februari in Clubhuis van Dijk! van 19.30 uur tot 21 uur. B.Bj t t BESTUUR B.C. S.N.A +-++++++-+ f i

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 9