Een Clubavondo (derde groep Cozo 29 augustus - Eindelijk weer club» Met frisse zin begonnen» Half 8 daar komt onze Keil aansjouwen met een stapel papieren in de hand platen» Na wat heen en weer geschreeuw zijn we eindelijk begonnen» Als punt stond op het programma een brief van Mariet en Cer» Ze zijn op vakantie en hebben het fijn» 2» Over roken, dat mag alleen maar als we praten en dansen hebben» Dat vonden we wel redelijk» 3» Rondzeggen komt in het krantje te staan» k* Ruzie: dit jaar geen meer a.»u»bo 5c. Club: half 8 - half 10» 6» Kamp: verslag komt nog» 7o V/at doen we dit jaar: - zwemmen, (rol) schaatsen, film, kienavond, platen draaien, praten, verven, creatief spel, wandelen,, gym», ringen, knutselen enz» - - en dan. nog 1x per .maand allemaal samen dropping, sinterklaaskerstavondlintjes veroveren, fietsen eally, Safarispel, tuinfeest open dag enz» enz» enz» 80 Rondvraag (net echt hé») Discobal, om te beginnen kermis - 3X saterdag - dinsdag - maandag - en voor de rest 1x in de maand» Er waren nog meer vragen maar die weet ik niet meer» Ik heb het best naar mijn zin» Terwijl de anderen zich goed amuseren met dansen - praten gekdoen en foto's kijken van kamp (zijn heel leuk) zitten Mirella H- Nell hier een paar avonden op te schrijven hoe en wat we zo.al doen» Ik zit gezellig bij hun en schrijf deze brief, met de beatels op de achtergrond» Jammer ik moet nu stoppen want het is half 10» Vlug even opruimen en naar huis» Groetjes, Henriëtte van Enkevort PoS» Riek moest baby zitten» 4: - 6 -

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 6