de volle winst in de wacht slepen: 1-2. Al met al een nuttage oefenpartij die met vlagen goed spel te zien gaf zodat de aan komende kompetitie met enig optimisme tegemoet gezien kan wordeno Oefenprogramma zaterdag 18 augc Oostrum 1 - Melderslo 2 Aanvang 18.30 uur. Oefenprogramma zondag 19 aug.: Oostrum 2 -~B.V.V. 2 Aanvang 11.30 uur. Oostrum 3 - B.V.V. 3 Aanvang 11.30 uur. Oud i.izer en lompenaktie. Op zaterdag 1 september a.s. (een week voor Oostrumse ker mis.) zal" S.V. Oostrum haar oud ijzer en lompenaktie houden. Houdt U er reeds rekening mee? Bij voorbaat dank!! F B0V0 Oostrum» AFDoVETERANEN0 Oploo - Oostrum 2-1o In een vrijwel gelijk opgaande strijd was het toch Oploo dat beide puntjes in de wacht wist te slepen. Na 10 min. namen zij de leiding door een wat "gelukkig" doelpunt. Ne tegen-aanvallen die volgden resulteerden echter niet meer. Zoals een mooi schot van M.Beckers, waar de doelman de grootste moeite mee had, en nog net tot een hoekschop wist te verwerken. De 2e helft toonde hetzelfde beeld van 2 ploegen, die elkander niets toegaven. Toch was het weer Oploo die het doel het eerst wist te vinden en de stand op 2-0 bracht. Kort daarna was het P.Binders die via een ver dediger de stand tot 2-1 wist te verkleinen. Door het zeer goede spel van onze verdedigers m.n. B.v.Dijk-H.Versieyen en H.Achten kregen onze voorvaartsen nog enkele mooie kansen, waaruit misschien nog een gelijkspel had kunnen komen. Maar het lot was ons niet gunstig gezindj verder als een schot tegen de paal en een kop stoot die juist over ging kwamen wij niet. Dus moesten we genoegen nemen met een kleine nederlaag, doch konden terugzien op een bevre digende wedstrijd. TE KOOP: Nieuwe Aardgas-geyser merk: Valiant. Hatendonkstraat 16. - 5 -

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 5