KARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS11 Karnaval '73 is weer ten einde. Voor Oostrum betekent dat een zeer succesvol seizoen. Alle voorbals, Jeugdbals en de karnavalsdagen zelf werden zeer druk bezocht. Zaterdagavond 3 maart werd de karnaval ingezet met een zeer geslaagd jeugdbal in Halfweg. Dit bal werd door on geveer 230 jeugdigen bezocht. Zondagmiddag .de grote optocht. Hiervan heeft iedereen kunnen genieten. Veel publiek kon er niet meer langs de route staan, want bijna iedereen trok mee, hetzij in een groep, hetzij in een wagen. Het werd dan ook een lange bonte stoet. Direkt hierna vond de receptie plaats van Prins Jeu in de residentie. Maandag werd ingezet met een bezoek aan het ziekenhuis in Venray, door Vorst, Prins en enkele leden van de Raad van Elf. r s Middags werd deel genomen aan de Venrayse optocht. Hier werd door de Fa. Carl Freudenberg een eer ste prijs in de wacht gesleept, terwijl een Oostrumse groep, het lachende verkeer, een derde prijs betaalde. Het jeugd- en het grote bal werden beide druk bezocht. De 0Qstrumse hofkapel bracht er steeds de juiste stemming in. Dinsdagmorgen het traditionele jeugdbal in de zaal. een bomvolle zaal. Dit is ongetwijfeld het mooiste en dank baarste gebeuren van de karnaval. Ook de boerenbruiloft trok weer veel belangstelling Aan onze adverteerders in de karnavalskrant Naar het lijkt is niet overal bij de adverteerders een krant in de brievenbus gestopt. Waarom dit niet is ge beurd kunnen wij niet verklaren. Wij vragen hiervoor ex cuus en indien wij van U mogen vernemen of U geen krant heeft gehad, zullen wij...deze graag bezorgen. Verder dank aan allen.die karnaval 1973 tot zo'n succes hebben gemaakt. Een bijzonder woord van dank aan de Jeugdleiders en leidsters, werkkomité, kasteleins, Prins Jeu e.e.a. i— -

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 7