niet benut. Zo moest Oostrum Ywederom een onnodige neder laag incasseren. A.Sp zondag sta.at er een zeer belangrijk treffen voor Oostrum 1 op het programma, dan namelijk moet Oostrum 1 het opnemen tegen rodelantaarndrager Swolgen. Daar de Swolgenaren hun laatste wedstrijd tegen Brughusia met 2-1 wonnen zijn zij Oostrum 1 tot op 2 punten genaderd. 0 strum 1 zal dan ook alles in het werk moeten stellen om beide punten te pakken, wil men niet in direkt degradatie gevaar komen* Wij hopen dan ook dat vele Oostrum-supporters in .ze zeer belangrijke uitwedstrijd ons eerste elftal zullen aanmoedigen. OOSTRUM 3 Deze wedstrijd, welke door ons met spanning tegemoet werd gezien vanwege het spel in de thuiswedstrijd is door ons in een overwinning omgezetDe wedstrijd was wederom erg hard, waaraan 2 spelers van ons een blessure overhielden. Voor de rust speelden wij het spel voornamelijk op het middenveld vanwaar kwistig goede passes werden gegeven en de voorhoede flink aan het werk hield. Dit resulteerde voor de rust in 2 gave treffers. Na de pauze werd de strijd nog feller en bepaalde wij ons tot het verdedigen van de voorsprong. Toen viel de bles sure van onze goede keeper. Hij moet zich nu in bed houden. Dat America, nog een doelpunt scoorde was goed voor de statistiek. In de laatste minuut vergat een speler van America zich en haalde :onze midvoor zodanig onderuit dat hij van het veld gedragen moest worden. De wedstrijd eindigde tenslotte in een 2-1 overwinning voor ons. - 10 - - 't

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 10