KARN AY AL S VERENIGING "DE KARKLINGELS" OOSTRUM (Secretariaat: AML van Soest, v.Broekhuizenstraat 21; tel» 04780-3595) Zaterdag 16 en zondag 17 december toepen in alle cafê's voor haan en plats ten behoeve van de Kindercarnaval» Zoals IJ waarschijnlijk reeds weet, organiseert de Karna- valsvereniging De Karklingels dit jaar twee zittingen met nagenoeg dezelfde artisten. De eerste zitting is vrijdag 26 januari voor gehuwden en vrijgezellen boven de 30 jaar» .-—Entree bedraagt dit jaar 5?voor de eerste zitting en 3,50 voor de Jeugdzitting op 10 februari» De minimum leeftijd voor deze jeugdzitting is 13 jaar» De maximum leeftijd is onbeperkt-; ook gehuwden mogen naar de tweede - zitting. In afwijking van vorige jaren worden dit jaar de kaarten voor beide zittingen in voorverkoop gegeven. De voorverkoop begint vrijdag 12 januari en sluit op zondag 21 januari» Voor de tweede zitting begint de voorverkoop op vrijdag 26 januari en sluit op zondag 2 februari. Voorverkoopadressen_: A.v»Soest, v» Broekb.uizenstra.at 21; J.Raedts, Watermolenstraat 8; W.Linssen, Stationsweg 155° Kaarten dienen meteen afgehaald te worden. Dus géén plaats bespreken. S.V. OOSTRUM Melderslo I - Oostrum I 4-1 (Bekerronde) Een wenig geïnspireerde Oostrum-ploeg verloor de uitwedstrijd voor de 3e bekerronde tegen Melderslo met 4-1» Het beter spelend Melderslo nam al in de eerste helft een 2-0 voor sprong» De Oostrum-ploeg kon daar weinig tegenover stellen, de gastheren speelden sneller en direkter terwijl Oostrum het spel te kort hield en bovendien was het plaatsen on- zuiver. In de tweede periode kwam Oestrum met een gewijzigde opstelling binnen de lijnen. Dit had tot gevolg dat er in de achterhoede enkele gaten vielen zodat Melderslo al spoedig de stand op 4-0 kon brengen. Daarna vonden de gastheren hét voldoende zodat Oostrum het initiatief kon overnemen. Dit werd dan ook in het laatste kwartier uitgedrukt in een tegentreffer. De bij deze gelegenheid in de voorhoede spe- - 7 -

Oostrum's Weekblad | 1972 | | pagina 7