17 *V| S JEUGD-DORPEN-COMPETITIE Inleveren uiterlijk zondag 4 april 2010 Leunen, maart 2010 4.ENIGING Aan alle jeugdleden en hun ouders. Het nieuwe tennis seizoen staat weer voor de deur De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang Een van de jaarlijks terugkerende evenementen is de Om op tijd met de planning klaar te zijn hebben we nu al jullie mschrjvmgen nodig De jeugd-dorpen-competitie start halt april Een team beslaat uit minimaal 4 en maximaal 6 jongens en/of meisjes en speelt 6 ot 8 wedstrijden, afhankelijk van de poulegrootte De samenstelling van de teams is afhankelijk van de Inschrijvingen Probeer, indien mogelijk, zelf een groepje te maken Per wedstnjd worden er 4 dubbetpartijen gespeeld (jongens-dubbel, meisjes-dubbel en'of mixed-dubbel) Elke partij duurt 45 minuten, inclusief de inspeeltijd en je speelt maximaal 2 partijen per wedstnjd De speeded en zijn als volgt Woensdag van 17:30-19:00 uur (vanaf driekwart tot groot veld) Vrijdag van 17 30-19 00 uur (gevorderd) (leeftijd tot 17 jaar) Om mee te kunnen doen moet je minimaal 1 jaar getennist hebben en je moet de spelregels en de puntentelling kennen Als je nog niet zover bent, is het verstandig om nog een jaartje te wachten met de dorpencompetitie Opgeven kun je door onderstaand strookje In te vullen en inleveren bij Annelies Pouwels. Vullingstraat 12 We zullen ook dit jaar weer oon beroep doen op de modowerking van ouders voor het vervoer en begeleiding bij de wedstrijden. Deelname aan de dorpencompetitie is gratis voor jeugdleden Jeugdcommissie Tennisvereniging Leunen. Veulen, Heide XXX Deelnemers) jeugd-dorpen-competibe 2010 Naam Adres Akkoord ouders (handtekening) (Inleveren uiterlijk zonda| 4eprèl bij Annelies Pouwels, Vullingtiraat 12

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 18