HHRmoniE ST. CHTHHRMH leunen-Veu en-Heide 12 Goederen en Dienstenveilina 24 april 2010 Eenmaal? Andermaal? Verkocht! Dit jaar viert Harmonie St. Catharina haar 90-jarig bestaan. Dit willen wij uiteraard niet zomaar voorbij laten gaan. Op 24 april houden wij daarom een Goederen- Dienstenveiling. De Harmonie heeft al vaker een veiling georganiseerd, maar omdat we 90-jaar bestaan pakken we het dit jaar iets anders aan. Naast het aanbod van Goederen en Diensten, waar we veel ondernemers, vrijwilligers, verenigingen, bedrijven etc. zeer dankbaar voor zijn, hebben we dit jaar ook een winkeltje voor de vrije verkoop van spulletjes en een spectaculaire loterij. De loterij heeft een aantal mooie prijzen in het verschiet. Zo kun je onder andere een lcd-tv winnen. Het veilingboekje met daarin meer informatie zal binnenkort bij u op de mat vallen. De avond begint om 19.00u met het bezichtigen van de kavels en vanaf 19.30u zal de veiling van start gaan met behulp van 3 zeer bekwame veilingmeesters. Ook het muzikale aspect op deze avond zal niet ontbreken. De opbrengst van de veiling en de loterij komt ten goede aan het instrumentarium, de uniformen en de bladmuziek van de vereniging, zodat we de komende 90 jaar ook. nog muziek kunnen blijven maken en de harmonie levendig kunnen houden! Wij hopen op jullie komst! Met muzikale groet, Leden en bestuur van Harmonie St. Catharina Kijk ook eens op onze website http://harmonie.leunen.nl. Rabobank hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 13