Dorpsraad Verslag dorpsraad Leunen Tijdens de openbare dorpsraadvergaderingen van februari en maart 2010 zijn de onderstaande punten besproken. - De dorpsraad heeft 10 hesjes besteld, dit in verband met nieuwe regelgeving en eisen ten aanzien van de hesjes die verkeersregelaars tijdens uitvoering van de functie moeten dragen. Verenigingen kunnen deze lenen tijdens hun activiteiten. Jeroen van de Leur beheert het uitlenen van de hesjes. - Op verzoek van de schakel heeft de dorpsraad ingestemd met het rooien van één boom voor de ingang van de Schakel. - Het KWF en de Hartstichting hebben gevraagd om deel te mogen nemen aan de week van de goede doelen. - Het initiatief voor voorzittersoverleg Leunse verengingen is positief ontvangen door alle aanwezigen. Voor de vakantie wordt er op verzoek van de aanwezigen voorzitters een nieuw voorzittersoverleg met Leunse verengingen gepland. - De werkgroep verkeersveiligheid en verlichting hebben herinrichting albionstraat met Siemen Halbersma en Martijn Schreven geëvalueerd. - De werkgroep jeugddorpsraad heeft de eerste bijeenkomst gehouden en willen graag tot een jeugdcommissie komen. - Het plasticafval is nogmaals bespoken, we hebben een brief geschreven aan wethouder Ike Busser. De gemeente heeft op aandringen van de dorpsraad een tweede plasticafvalcontainer geplaatst. We vragen de inwoners van Leunen om ook alleen plasticafval in de container te doen dus geen piepschuim en rubber. LEUNEN E.L.E.M. (Ed) Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen 0478-510332 iS secretaris@dorpsfaadleunen.nl http://www.dorpsraadleunen.nl/ Bankrekening: 12.81.01.210

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 9